Hudba hraná s radosťou a zo srdca

Prešovská skupina HRDZA pôsobí na scéne world music od roku 1999. Silné hlasy, špičkoví hudobníci a šikovne spracované piesne miešajú staré s novým do príjemného zvuku.

Sledujte nás

Úspechy najnovších albumov

Album Neskrotený dosiahol v apríli 2019 štvrté miesto v prestížnom medzinárodnom rebríčku World Music Charts Europe (WMCE).

V októbri 2021 získal ďalší album Hrdza - 22 znova 4. miesto v rebríčku WMCE. V rebríčku zostal niekoľko mesiacov a v celkovom poradí najlepších albumov v roku 2021 získal 39. miesto zo 796 nominovaných albumov.

Ide o rebríček, v ktorom odborníci na world music z radov redaktorov 42 rozhlasových staníc z 24 krajín Európy hodnotia aktuálne albumy z celého sveta. Je to historicky najvyššie miesto v rebríčku fungujúcom od roku 1991 získané slovenskou kapelou.

Pieseň a video Štefan sa v marci 2019 vyšplhali na vrchol rebríčka World Music Charts stránky Ethnocloud. Rebríček je založený na počte prehraní piesne alebo videa návštevníkmi alebo členmi stránky EthnoCloud.com v danom mesiaci.

Napísali o albume Neskrotený

"Ich hudba má v sebe energiu, ktorá na poslucháča srší už z „konzervy“, zo štúdiových nahrávok."
Miloš Janoušek, Denník N, 26.2.2019

"Hneď pri prvej piesni si uvedomíte, že ste tu našli niečo výnimočné. Hudba hraná s radosťou a zo srdca. Silné hlasy, špičkoví hudobníci, šikovne spracované autorské piesne a prvotriedna produkcia sa spájajú s rodeným nadaním a citom pre komponovanie. Táto partia nielenže robí vlastnú tvorbu, ale vytvorili tu niečo úžasné zmiešaním starého a nového do nádherne príjemného zvuku. Takéto okúzľujúce albumy neprichádzajú každý deň, preto si tento nenechajte ujsť."
Joe Vincenza, Director of Content & Operations, WUWF Public Media, Pensacola, USA

"Hrdza dokazuje, že se dá folk dělat bez zbytečného kýče, fantasy, smrti křesťanů, obětí bohům a jednoduše se zaměřit na radost ze života, rodnou zem a krásné muže a ženy. Opá!"
Keagan, Obscuro.cz, 3.4.2019

Video

Koncerty / Shows

Plánované koncerty / Upcoming shows:

12.11.2022 (sobota) VIP

15.11.2022 (utorok) Košice, Ruky spoja ruky, benefičný koncert

08.12.2022 (štvrtok) VIP Košice

09.12.2022 (piatok) VIP Prešov

26.12.2022 (sobota) 18:00 Poprad Aréna, Vianočný galaprogram - Štefan Repka Goral's Band + hostia Ander z Košíc, Franta Uher, Viliam Kalman a kapela HRDZA, vstupenky

Odohrané koncerty / Past Shows:

18.01.2022 Úsmevník, verejna nahrávka, Rádio Regina Východ, Košice

10.02.2022 Srdce na dlani, benefičný koncert, Prešov, Stromoradie

06.03.2022 Prešov, Koncert pre Ukrajinu

20.04.2022 (streda) 16:05 Zahrajte mi túto, priamy prenos, Rádio Regina Východ, Košice, vypočujte si nás z archívu 24:45-44:20

26.04.2022 (utorok) 16:30 Kováčová, Národné rehabilitačné centrum, Sládkovičova 1, spoločenská sála, Ruky spoja ruky Kováčová, benefičný koncert

07.05.2022 (sobota) 16:45 Znojmo (CZ), Festival vína, Horní náměstí

13.05.2022 (piatok) 17:00 Bratislava Petržalka, Závodisko – Dostihová dráha, Urpiner Pressburger Fest

28.05.2022 (sobota) 22:00 VIP Jasná

03.06.2022 (piatok) 18:30 Ružomberok, Ružomberský jarmok, Námestie A. Hlinku

04.06.2022 (sobota) 15:10 Slavkov u Brna (CZ), TOPFEST.cz 2022, Zámecký park, vstupenky

10.06.2022 (piatok) 19:00 Vranov nad Topľou, EtnoWeekend, pred Domom kultúry

11.06.2022 (sobota) 20:30 Levice, Levické hradné slávnosti, Amfiteáter Tekovského múzea v Leviciach, vstup voľný

18.06.2022 (sobota) 17:30 Karlovice (CZ), spev Martina+Barbora, areál u fotbalového hřiště, 793 23 Karlovice, Den obce

23.06.2022 (štvrtok) 19:00 Domaša, spev Martina+Barbora, Dobrá, prístav, Bohémia spieva, vstupenky

25.06.2022 (sobota) 19:00 Vráble, spev Susanna, Vrábelský jarmok, Hlavná

26.06.2022 (nedeľa) 17:00 NESTVILLE OPEN FEST 2022, Hniezdne, vstupenky

29.06.2022 (streda) 21:00 Banská Bystrica, spev Martina+Barbora, amfiteáter, Hrdza + Vidiek 19:30 + Heľenine oči 18:00, vstupenky

01.07.2022 (piatok) 15:00 Top Fest, Častkovce, spev Barbora vstupenky

01.07.2022 (piatok) 20:00 Pezinok, Barbora, Radničné námestie, Kultúrne leto

02.07.2022 (sobota) 16:00 Ulm (DE), International Danube Festival

05.07.2022 (utorok) 17:00 Vlčkovce, VIP - firemka

09.07.2022 (sobota) 18:30 Ohradzany

15.07.2022 (piatok) 18:45 Vyhne, Penzion Michaela, vstupenky

16.07.2022 ZRUŠENÉ - presunuté na september, Festival Levice žijú vínom

17.07.2022 (nedeľa) 17:30 Ulič, futbalové ihrisko, 57. ročník FKaŠ

22.07.2022 (piatok) 20:00 Štúrovo, Pešia zóna

23.07.2022 (sobota) 18:00 Kremnica, Cechové hody kremnické, Štefánikovo námestie

23.07.2022 (sobota) 00:00 Dobrá Voda, Bufet Mariáš, Festival

24.07.2022 (nedeľa) 19:00 Nová Baňa, Medzinárodné cyklistické preteky Visegrad 4 Bicycle Race Grand Prix Slovakia 2022, Námestie slobody 1

28.07.2022 (štvrtok) 22:00 Cividale del Friuli (IT), Convitto Nazionale Paolo Diacono, tickets

29.07.2022 (piatok) 18:00 Žilina, Mariánske námestie

30.07.2022 (sobota) 21:00 Zděchov (CZ), letní koupaliště nad Zděchovem - louka "Na rovňách", Zděchovské ozvěny

05.08.2022 (piatok) 21:00 Sedliská, amfiteáter pod hradom Čičva, Slávnosti remesiel a medu

06.08.2022 (sobota) 18:30 Žiar nad Hronom, CITY FEST 2022, Park Š. Moysesa, vstupenky

06.08.2022 (sobota) 22:00 Tužina Fest, Tužina Hatalisko, Za dedinou, vstupenky

07.08.2022 (nedeľa) 20:00 Komancza (PL), XXV Spotkania Przygraniczne Polski i Słowacji - koncert charytatywny dla Ukrainy, plac gminny nad rzeką Osławicą w Komańczy

12.08.2022 (piatok) 20:00 Trebatice, Hody Trebatice 2022, Motokárová dráha, vstupenky

13.08.2022 (sobota) 17:30 Slatinice (CZ), Hodové slavnosti

14.08.2022 (nedeľa) 17:00 Plevník-Drienovo, Dni obce, Športový areál

19.08.2022 (piatok) 20:00 Levoča, Festival Tajomná Levoča 2022

19.08.2022 ZRUŠENÉ Heľpa, Horehronské MECHECHE, vstupenky

20.08.2022 (sobota) 13:00 Kozlovice u Přerova (CZ), Areál sportu (fotbalový stadion), Kozlovice 211

20.08.2022 (sobota) 18:45 Rožnov pod Radhoštěm (CZ), 33. Valašské folkrockování, Amfiteátr Na Stráni

27.08.2022 (sobota) 16:30 Nemčiňany

27.08.2022 (sobota) 20:30 Bratislava- Rusovce

28.08.2022 (nedeľa) 17:45 Veľké Kapušany, futbalové ihrisko, Lečo Fest

28.08.2022 (nedeľa) 21:30 Chminianska Nová Ves, Dni obce

31.08.2022 (streda) 20:00 Hliník nad Hronom, areál futbalového štadióna

01.09.2022 (štvrtok) 21:00 Pannonica Festival, Barcice near Stary Sącz

03.09.2022 (sobota) 16:00 Hanušovce, Dni mesta, ihrisko

10.09.2022 (sobota) 16:30 Horní Planá (CZ), velké parkoviště u pláže, Septembeer fest 2022

16.09.2022 (piatok) 21:00 Nové Mesto nad Váhom, jarmok

17.09.2022 (sobota) 20:00 Zborov nad Bystricou, Zborovská slávnosti, amfiteáter

23.09.2022 (piatok) 19:00 Prešov, Hlavná, Street Food Festival - Prešovské výstavné trhy - Poklady regiónu

24.09.2022 (sobota) 17:00 Pliešovce, Deň sv. Huberta

24.09.2022 (sobota) 21:00 VIP firemka, Bánovce nad Bebravou

01.10.2022 (sobota) 19:00 Stará Ľubovňa, Hlavné pódium pred Okresným úradom, jarmok

16.10.2022 (nedeľa) 14:00 Osturňa, kultúrny dom

26.03.2021 ZRUŠENÉ Fiľakovo, Mestský deň učiteľov

22.04.2021 ZRUŠENÉ Moravská Třebová (CZ), Dvorana muzea, Svitavská 18, Dny slovenské kultury

08.05.2021 ZRUŠENÉ Znojmo (CZ), Horní náměstí, Znojemský hudební festival

05.06.2021 (sobota) 21:00 Coimbra (PT), Convento São Francisco, Grande Auditório

19.06.2021 ZRUŠENÉ 18:00 Karlovice (CZ), Festival Karlovická kosa, areál u fotbalového hřište

12.06.2021 ZRUŠENÉ Jelšava, Dni mesta

26.06.2021 ZRUŠENÉ Vinné, Vinianske jazero, Jánske ohne nad Šíravou

03.07.2021 (sobota) 21:00 Turčianske Teplice, Autokemp Diviaky, Summer Open Air

04.07.2021 (nedeľa) 19:00 Nitra, Svätoplukovo námestie, milá Nitra 2021

10.07.2021 (sobota) 20:00 Divín, Zichyho kaštieľ, koncert

16.07.2021 (piatok) 19:00 Zdynia (PL), Lemkowska Watra

17.07.2021 (sobota) 19:00 Ostrava, Crossroads Ostrava 2021

24.07.2021 (sobota) 20:00 Kysucké Nové Mesto, Námestie slobody, Jakubovské hody

30.07.2021 (piatok) 20:00 Nový Jičín (CZ), Amfiteátr skalky, Garden Food Festival, vstupenky

01.08.2021 (nedeľa) 18:30 Nový Hrozenkov (CZ), u koupaliště "Balaton", Festival Valašské letokruhy, vstupenky

07.08.2021 (sobota) 19:00 Nový Tekov, amfiteáter

14.08.2021 (sobota) 17:00 Nemšová, Športový areál NTS, Nemšovský jarmok

14.08.2021 (sobota) 20:00 areál ZŠ, Pruské

15.08.2021 (sobota) 19:00 Starý Tekov, amfiteáter, 29.ročník FS Tekov tancuje a spieva

28.08.2021 (sobota) 15:00 Jelšava, Kaštieľne dni

28.08.2021 (sobota) 20:30 Kendice, Kapustové slávnosti, areál pri Kultúrnom dome, vstupenky

29.08.2021 (nedeľa) 17:00 Svidník, Festival kultúry Rusínov Slovenska, amfiteáter, vstupenky

04.09.2021 (sobota) 11:00 Otvárací ceremoniál Medzinárodné letecké dni SIAF 2021, Slovak International Air Fest, letecká základňa Malacky/Kuchyňa, pieseň “Slovensko moje, otčina moja” spolu s dychovým orchestrom Vojenská hudba Banská Bystrica

10.09.2021 (piatok) 17:00 Šahy, Dni kultúry v Honte

11.09.2021 ZRUŠENÉ Liptovský Ján, Strachanovka, Rezbárske sympózium

11.09.2021 (sobota) 22:00 Banská Bystrica, Námestie SNP

12.09.2021 (nedeľa) 17:30 Nižná Šebastová, park Pánska záhrada, Deň hudby a tanca

16.09.2021 ZRUŠENÉ Prešov, Hrdza a hostia, Záhrada umenia

17.09.2021 (piatok) 19:30 Považská Bystrica, Považskobystrický jarmok, pred Mestským úradom

18.09.2021 (sobota) 21:00 Poltár, Námestie osloboditeľov, Dni mesta

23.09.2021 (štvrtok) 18:00 Literárna talkshow v rámci festivalu "Prešov číta rád", Divadlo Alexandra Duchnoviča, Prešov

09.10.2021 (sobota) Warszawa - Ursynów (PL), parking przed Urzędem Dzielnicy Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej 61, Dzień Kultury Słowackiej, wstęp wolny

22.12.2021 ZRUŠENÉ Levice, Námestie hrdinov

23.12.2021 ZRUŠENÉ Břeclav (CZ), Pěší zóna u gymnázia, Sady 28. října 1a

19.01.2020 (nedeľa) 14:00 Prešov, Veľká handball aréna, Benefičný koncert pre bytovku Mukačevská

01.02.2020 (sobota) 21:00 Hruštín, Kultúrny dom, ples

04.07.2020 (sobota) 21:00 Poprad, Narodeninová oslava pivárne Dobré časy, Levočská 2

25.07.2020 (sobota) 19:30 Stará Lesná, Letný festival zábavy, pri hasičskej zbrojnici

15.08.2020 (sobota) 13:15 Ružina, areál futbalového štadiónu Jozefa Špaura, Športový deň

21.08.2020 (piatok) 20:30 Prešov, Christiania

27.08.2020 (štvrtok) 18:00 Loď Bohemia, prístav Domaša - Dobrá

29.08.2020 (sobota) 18:00 Levice, Hradný park, Sv. Urban

04.09.2020 (piatok) 20:00 Ružomberok, Park Hýroša, Liptovfest ONLINE 2020, vstup voľný

13.09.2020 (nedeľa) 17:00 Svidník, SNM - Múzeum ukrajinskej kultúry, Deň ľudových tradícií - pirohy

19.09.2020 (sobota) 17:00 Hlohovec (CZ), Hlohovecké vinobraní

19.09.2020 (sobota) 20:00 Hodonín (CZ), Masarykovo náměstí, Svátek vína

27.09.2020 (nedeľa) 19:00 Hlohovec (SK), Empirové divadlo

30.10.2020 (piatok) Nowy Sącz (PL), koncert

13.12.2020 (nedeľa) Stará Turá, benefičný koncert Dúha v srdci

Žiaľ, takmer všetky pôvodne plánované koncerty v roku 2020 boli zrušené, tu je ich zoznam:

11.03.2020 ZRUŠENÉ (streda) Bratislava, súkromná akcia

23.04.2020 ZRUŠENÉ (štvrtok) 20:00 Moravská Třebová (CZ), Dny slovenské kultury, Dvorana muzea

25.04.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 19:00 Trnové, Trnovské hody svätého Juraja

30.04.2020 ZRUŠENÉ (piatok) 19:00 Nowy Sącz (PL), Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ

07.05.2020 ZRUŠENÉ (piatok) Prešov, Dni Európy

08.05.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 16:00 Znojmo (CZ)

16.05.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 17:00 Budmerice, Budmerická fazuľovica, kaštieľ

23.05.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 19:30 Námestovo, Námestovský pivný festival, Nábrežie Oravskej priehrady

30.05.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 20:00 Nová Dubnica, Dni mesta, Mierove námestie

13.06.2020 ZRUŠENÉ (sobota) Voronezh (RU), International Platonov Festival

19.06.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 18:00 Karlovice (CZ), Festival Karlovická kosa, areál u fotbalového hřište

20.06.2020 ZRUŠENÉ (sobota) Vinné, Vinianske jazero, Jánske ohne nad Šíravou

26.06.2020 ZRUŠENÉ (piatok) Šurany

27.06.2020 ZRUŠENÉ (sobota) Cinobaňa, Deň obce, areál ZŠ

04.07.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 16:00 Ulm (DE), International Donaufest

10.07.2020 ZRUŠENÉ (piatok) 20:45 Nový Jičín (CZ), Masarykovo náměstí

11.07.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 17:00 Mojzesovo, obecné slávnosti

11.07.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 20:30 Čaka, koncert, amfiteáter

13.-14.07.2020 ZRUŠENÉ (pondelok/utorok) Ostrava (CZ), Czech Music Crossroads, Conference & Showcase Festival

14.08.2020 ZRUŠENÉ (piatok) 19:30 Nemšová

24.07.2020 ZRUŠENÉ (piatok) 20:00 Kysucké Nové Mesto, námestie slobody, Jakubovské hody

25.07.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 21:00 Šindliar, Šindliar párty 2020, v areáli Na Bani

31.07.2020 ZRUŠENÉ (piatok) 22:00 Krivany, 27. ročník HTFF J. Lazoríka

01.08.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 17:00 Tužina, festival

02.08.2020 ZRUŠENÉ (nedeľa) Spišská Nová Ves, festival Živé sochy

07.08.2020 ZRUŠENÉ (piatok) 20:45 Sedliská, 28. ročník Slávnosti remesiel a medu pod hradom Čičva

08.08.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 18:00 Rajec, Rajecký jarmok

14.08.2020 ZRUŠENÉ (piatok) 19:30 Nemšová, Nemšovský jarmok

16.08.2020 ZRUŠENÉ (nedeľa) 17:00 Starý Tekov

03.09.2020 ZRUŠENÉ (štvrtok) Crossroads Ostrava (CZ), Showcase Festival

05.09.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 13:35 Veľký Šariš, Deň otvorených dverí v pivovare Šariš

11.09.2020 ZRUŠENÉ (piatok) 18:45 Mikulov (CZ), Pálavské vinobraní

12.09.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 17:30 Liptovský Ján, Strachanovka, Rezbárske sympózium

12.09.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 22:00 Šahy, Hontiansky jarmok

13.09.2020 ZRUŠENÉ (nedeľa) Banská Bystrica, Radvanský jarmok

15.09.2020 ZRUŠENÉ (utorok) Nededza, Hodové slávnosti

27.09.2020 ZRUŠENÉ (nedeľa) 16:00 Nové Mesto nad Váhom, MsKS /bývalé kino/

09.12.2020 ZRUŠENÉ 19:00 Stará Ľubovňa, Dom kultúry, Vianočný benefičný koncert HRDZA, hostia: spevácka skupina Šafolka a tanečná skupina Bardfa

11.12.2020 ZRUŠENÉ (piatok) 16:00 Fiľakovo, námestie, festival Hudba

19.12.2020 ZRUŠENÉ Nový Jičín (CZ)

31.12.2020 ZRUŠENÉ (piatok) Hotel Plejsy***, Krompachy, Silvester

28.02.2019 (štvrtok) Hrdza a Hostia, PKO Čierny orol, Prešov

01.05.2019 (streda) 15:30 Prvý máj vo Vysokých Tatrách, altánok v mestskom parku, Tatranská Lomnica

04.05.2019 (sobota) 18:00 Folklórne slávnosti, park pri hoteli Guľa, Batizovce

10.05.2019 (piatok) 19:00 otvárací deň MS v hokeji, fanzóna pred Istropolisom, vstup voľný, Bratislava

11.05.2019 (sobota) 20:00 Deň rodiny, areál TJ Slovan, Smižany

18.05.2019 (sobota) 18:00 Strečnianske hody, dvor kultúrneho domu, Strečno

26.05.2019 (nedeľa) 18:00 Hrdza a tanečná skupina Bardfa, Festiwal Muzyka Zaklęta w Drewnie, Rynek, Stary Sącz (PL)

01.06.2019 (sobota) 13:30 a 15:15 Deň detí s Ozbrojenými silami SR, Letisko Spišská Nová Ves

07.06.2019 (piatok) 20:30 Noc s Metodějem, Sadská výšina, Uherské Hradiště (CZ)

08.06.2019 (sobota) 20:00 Hrežďovský Guláš Fest, areál kultúrneho domu, Malé Chlievany, Bánovce nad Bebravou

12.06.2019 (streda) 17:00 V4 FourFeast, Rimavská Sobota

15.06.2019 (sobota) 11:00 Meta-Gas, Ranč na Striebornom jazere, Galanta

22.06.2019 (sobota) 14:45 festival "Na plný dych", Moravské Lieskové

22.06.2019 (sobota) 20:00 Mezinárodní svatojánský folklorní festival, Bystřice nad Olši (CZ)

23.06.2019 (nedeľa) 17:00 12.ročník Kopaničiarskych hodov, Zákopčie

29.06.2019 (sobota) 16:30 otvorenie Kultúrneho leta, Šalianska pláž, Šaľa

29.06.2019 (sobota) 21:00 Festival Drienok

06.07.2019 (sobota) 17:00 Valaská Belá

13.07.2019 (sobota) 14:00 EURÓPSKE ĽUDOVÉ REMESLO - EĽRO, Javisko na Hlavnom námestí pri radnici, Kežmarok

20.07.2019 (sobota) VIP Trstená

20.07.2019 (sobota) 22:30 Oslavy zvrchovanosti SR, Rínok sv. Michala, Stará Bystrica

25.07.2019 (štvrtok) 21:00 Festival Leto v parku, Kasárne/Kulturpark, Kukučínova 2, Košice

26.07.2019 (piatok) 19:30 Pivný festival, Jazdecký areál, Prešov

27.07.2019 (sobota) 19:00  Folklórne slávnosti Pod Kráľovou hoľou, Liptovská Teplička

28.07.2019 (nedeľa) 20:00 Šenkvické hody 2019, Šenkvice

03.08.2019 (sobota) 18:00 ihrisko, Mníšek nad Popradom

04.08.-16.08.2019 Celokapelná dovolenka

17.08.2019 (sobota) 22:00 Slavnosti Tří kápí, Podzámecká niva, Třebíč (CZ)

18.08.2019 (nedeľa) 17:00 Hradné slávnosti, Hrad Kamenica, Kamenica pri Sabinove

22.08.2019 (štvrtok) 20:30 Bardejovský jarmok, Bardejov

23.08.2019 (piatok) 19:00 Hodové dni, Čachtice

23.08.2019 (piatok) 22:00 Bartolomejský jarmok, Ilava

24.08.2019 (sobota) 19:00 Jasenické nôtenie, amfiteáter, Jasenica

25.08.2019 (nedeľa) 20:00 Festiwal Kultur Pogranicza, Tylicz (PL)

31.08.2019 (sobota) 21:00 Dni obce, futbalové ihrisko, Cabaj-Čápor

06.09.2019 (piatok) VIP, Prešov

07.09.2019 (sobota) 16:00 Festival Pri trenčianskej bráne, Trenčín

09.09.2019 (pondelok) VIP, Hotel Sitno, Vyhne

13.09.2019 (piatok) 20:00 Vinobraní, areál za Sokolovnou, Velké Pavlovice (CZ)

14.09.2019 (sobota) 15:30 Laškrounská kopa, nám. J. M. Marků, Lanškroun (CZ)

14.09.2019 (sobota) 18:30 Přívratské vinobraní, Přívrat (CZ)

15.09.2019 (nedeľa) 15:15 Vinobranie, Pezinok

20.09.2019 (piatok) 18:00 Námestie centrum, Snina

21.09.2019 (sobota) 17:00 Oddychová zóna, Klenovec

28.09.2019 (sobota) 22:00 Plauen (D)

29.09.2019 (nedeľa) 17:00 Dúbravské hody, pódium pred Domom kultúry v Dúbravke, Bratislava

04.10.2019 (piatok) 19:00 Vranovský jarmok, pódium pred Domom kultúry, Vranov nad Topľou

05.10.2019 (sobota) 17:00 25. Mošovský jarmok, Mošovce

14.10.2019 (pondelok) 6:00-8:30 Teleráno - TV Markíza

23.10.2019 (streda) 19:00 Hrdza - 20 rokov na scéne, DK Zrdkadlový háj, Bratislava

6.11.2019 (streda) 19:00 Hrdza ako hosť na koncerte Štefan Štec & Fajta, Historická radnica, Hlavná 59, Košice

7.11.2019 (štvrtok) 21:00 Beánia Katolíckej univerzity, Kultúrny Dom A. Hlinku - Veľká Dvorana, Ružomberok

15.11.2019 (piatok) 23:00 Imatrikulačný ples FEI 2019, Jedlíkova 7, Košice

16.11.2019 (sobota) 19:00 Hrdza ako hosť na koncerte Štefan Štec & Fajta, Kino Scala, Prešov

21.11.2019 (štvrtok) 20:00 Hrdza - 20 rokov na scéne, Stromoradie, Prešov

29.11.2019 (piatok) 20:00 Hrdza - 20 rokov na scéne, Kasárne/Kulturpark, Košice

07.12.2019 (sobota) 17:00 Mikulášsky jarmok, Púchov

12.12.2019 (štvrtok) 17:00 koncert, Slovenská národná knižnica, Martin

12.12.2019 (štvrtok) 20:00 VIP - firemka, Hotel Chopok

14.12.2019 (sobota) 18:00 VIP - firemka, PKO Nitra

14.12.2019 (sobota) 21:00 VIP - firemka, Agrokomplex Nitra

18.12.2019 (streda) VIP - firemka, Oravský háj

20.12.2019 (piatok) 19:00 charitatívny večer Folkové vianoce, Synagóga, Brezno

21.12.2019 (sobota) 16:00 Bojnicky Kračún, Hurbanovo námestie, Bojnice

21.12.2019 (sobota) 20:00 koncert, Panský pivovar, Bojnice

27.12.2019 (piatok) 19:00 koncert kapely Hrdza ako hosť programu Janko Kulich & Kolegium: 7. Narodeniny, MsKC Žiar nad Hronom

04.01.2018 (štvrtok) VIP, Bardejovské kúpele

20.01.2018 (sobota) 20:30 Poľovnícky ples, Areál Dobrej pohody, Šarišské Michaľany

27.01.2018 (sobota) 16:30 Pankuškové fašiangy, lyžiarske stredisko Plejsy, Krompachy

24.02.2018 (sobota) 21:00 Zašová u Valmezu (CZ)

24.03.2018 (sobota) 16:00 Festival Mandloní a vína, Dukelské náměstí, Hustopeče u Brna (CZ)

19.04.2018 (štvrtok) VIP, Poprad

22.04.2018 (nedeľa) 16:30 Svätojurské hody, Svätý Jur

27.04.2018 (piatok) 16:30 OC Mirage, Žilina

06.05.2018 (nedeľa) 18:00 Slávnosti jari v Nestville Parku, Hniezdne

12.05.2018 (sobota) 18:00 areál obecného parku, Stakčín

13.05.2018 (nedeľa) 15:00 Spoznaj Trebišov behom, ul. 1. Decembra, Trebišov

19.05.2018 (sobota) 19:00 Gastronomické slavnosti, Smetanovo nám., Litomyšl (CZ)

26.05.2018 (sobota) 13:00 Řemeslné trhy, Dlaskův statek, čp.12, Dolánky u Turnova (CZ)

27.05.2018 (nedeľa) 16:00 Festival RE:PUBLIKA, Výstaviště Brno (CZ)

01.06.2018 (piatok) 20:00 Staromestské slávnosti, Mariánske nám., Žilina

02.06.2018 (sobota) 20:00 Dni mesta, amfiteáter, Hnúšťa

05.06.2018 (utorok) VIP Smolenický zámok

08.06.2018 (piatok) 20:30 Orava Fest/Strunobranie, futbalové ihrisko, Tvrdošín

09.06.2018 (sobota) 16:30 Fačkovské sedlo pri Salaši Kľak

09.06.2018 (sobota) 20:00 Hradné slávnosti, Levice

11.06.2018 (pondelok) VIP Bratislava

16.06.2018 (sobota) 22:00 64. Slávnosti kultúry Rusínov-Ukrajincov Slovenska, amfiteáter, Svidník

23.06.2018 (sobota) Festival Divné veci, Stará Turá

29.06.2018 (sobota) 18:00 Dni obce, Staškov

30.06.2018 (sobota) 16:00 Podhradie, Lehota pod Vtáčnikom

30.06.2018 (sobota) VIP Piešťanský pivovar

01.07.2018 (nedeľa) 18:00 Dni obce, Zaškov

07.07.2018 (sobota) 21:00 Baník Summer Fest, futbalový štadión, Hôrka

08.07.2018 (nedeľa) 18:00 Dni obce, Rabčice

14.07.2018 (sobota) 19:30 Letné slávnosti rudnianskej a belianskej doliny, areál ZŠ, Nitrianske Rudno

19.07.2018 (štvrtok) 19:30 Hlavný stage, Cibula fest, Holič

20.07.2018 (piatok) 19:00 Dolnoliptovské folklórne slávnosti pod Chočom, amfiteáter, Lúčky

21.07.2018 (sobota) ZRUŠENÉ Trenčiansky hrad

21.07.2018 (sobota) ZRUŠENÉ 00:15 Gavlovičovo Pruské, Pruské

28.07.2018 (sobota) 15:15 Dni obce, futbalové ihrisko, Nemecká

28.07.2018 (sobota) 21:00 Goralský gastrodeň, Námestie M.Bernáta, Oščadnica

29.07.2018 (nedeľa) 17:00 Futbalové ihrisko, Deň obce Hankovce (pri Humennom)

04.08.2018 (sobota) 17:00 XX. Revúcke halušky, Liptovské Revúce

10.08.2018 (piatok) 19:30 Rockfest, kemp, Nitrianske Rudno

11.08.2018 (sobota) 13:30 Guláš fest, ZŠ, Pruské

11.08.2018 (sobota) 20:30 amfiteáter, Červenica pri Sabinove

12.08.2018 (nedeľa) 19:30 Kultúrno spoločenské centrum, Kolkáreň, Podbrezová

18.08.2018 (sobota) 17:00 Vrútocky kotlík, za bývalým Gymnáziom J.C.Hronského, Vrútky

19.08.2018 (nedeľa) 18:00 Dožinkové slávnosti, Lednica

31.08.2018 (piatok) 16:40 Festival Lodenica, Piešťany

01.09.2018 (sobota) 18:00 Festival na zámku, Zvolenský zámok

01.09.2018 (sobota) 21:00 Vidiná

08.09.2018 (sobota) 19:00 altánok pred drevenou kolibou, Klin

09.09.2018 (nedeľa) 17:00 Šarišské hradné slávnosti, Šarišský hrad

12.09.2018 (streda) 17:00 VIP, Banská Bystrica

15.09.2018 (sobota) 19:30 Kremnica

22.09.2018 (sobota) 17:00 MňamFest, Bánovce nad Bebravou

22.09.2018 (sobota) 22:00 Festrock - Vysoká nad Kysucou

27.09.2018 (štvrtok) 18:00 Talkshow s hosťami festivalu Prešov číta rád, historická budova DJZ, Prešov

28.09.2018 (piatok) 20:30 Oktoberfest, Velodrom, Prešov

08.11.2018 (štvrtok) VIP Bratislava

07.12.2018(piatok) 22:00 Crazy bar, Humenné

08.12.2018(sobota) 18:00 Mikulášsky večer, Námestie, Ľubochňa

14.12.2018(piatok) 22:00 VIP Košice

22.12.2018(sobota) 17:30 Vánoční trhy, pěší zóna u gymnázia, Břeclav

04.2.2017 (sobota) 23:30 20. benefičný ples folk. súboru Rozmarija, Prešov

22.2.2017 (streda) 22:30 STU - Beánia, Bratislava

31.3.2017 (piatok) 20:00 Hrdza ako hosť v programe MUSIC á la cARTe, Štúdio L+S, Bratislava

22.4.2017 (sobota) 20:00 Moravská Třebová (CZ)

30.4.2017 (nedeľa) 21:00 Májový kultúrny festival, Námestie SNP, Partizánske

07.5.2017 (sobota) 17:30 Švejkové pivné dni, Humenné

13.5.2017 (sobota) VIP - Nestville

27.5.2017 (sobota) 17:30 Scéna na Ptačích dolech, ul. Rooseveltova, Teplice (CZ)

28.5.2017 (nedeľa) 16:00 Leto pri Gejzíre, Herľany

31.5.2017 (streda) VIP - Vyhne

03.6.2017 (sobota) 15:00 Tri studničky, Domaniža

06.6.2017 (utorok) 21:00 Pódium na Mírovem náměstí, Ústí nad Orlicí (CZ)

09.6.2017 (piatok) 20:00 Medzinárodná balónová fiesta, pred Auparkom, Košice

13.6.2017 (utorok) 17:00 VIP - Bratislava

16.6.2017 (piatok) 21:30 49. roč. Šarišských slávnosti piesni a tancov, amfiteáter, Raslavice

17.6.2017 (sobota) 14:00 Festival Legendy, areál letiska, Prievidza

17.6.2017 (sobota) 20:00 Jamník

18.6.2017 (nedeľa) 16:00 Zamagurské folklórne slávnosti, amfiteáter, Kúpele Smerdžonka Červený Kláštor

23.6.2017 (piatok) 21:00 Nová Bystrica

24.6.2017 (sobota) 16:00 Nestville Open Fest, Hniezdne

30.6.2017 (piatok) 19:00 Potykajme si s Poľskom, Hlavné námestie, Bratislava

01.7.2017 (sobota) 19:30 Dolná Lehota, okres Brezno

07.7.2017 (piatok) 20:00 Rejdová

08.7.2017 (sobota) 11:35 a 12:15 Lesnícky skanzen, amfiteáter, Vydrovská dolina pri Čiernom Balogu

08.7.2017 (sobota) 19:15 Festival na Pomezí, Dolní Lomná pri Jablunkove (CZ)

09.7.2017 (nedeľa) 17:00 Ulič

14.7.2017 ZRUŠENÉ Štiavnický kotlík, Sučany na jazere Ontário pri Martine

16.7.2017 (nedeľa) 13:00 Pred obecným úradom, Gánovce

21.7.2017 (piatok) 20:00 Stodola v Podzámčí, Borovany (CZ)

22.7.2017 (sobota) 18:10 Veľká scéna, Countryfest Bohunice, Jaslovské Bohunice

05.8.2017 (sobota) 20:00 Bátovsky jarmok, Bátovciach okr. Levice

11.8.2017 (piatok) 19:00 pred Domom kultúry Javorina, Stará Turá

12.8.2017 (sobota) 18:00 Amfiteáter, Kapušany

12.8.2017 (sobota) 22:00 Športový deň, Kamienka (okr. Humenné)

19.8.2017 (sobota) 18:00 800. výročie obce, Spišské Tomášovce

19.8.2017 (sobota) 20:30 Hrhovske čuda, amfiteáter, Spišský Hrhov

20.8.2017 (nedeľa) 17:30 Helenské hodové slávnosti, areál det.ihriska pod kaplnkou, MČ Rozkvet, Považská Bystrica

25.8.2017 (piatok) 19:00 Centrum, Sídlisko III, Prešov

26.8.2017 (sobota) 20:00 Stredoveké Bomburové slávnosti, Mestský park, nám. gen. M. R. Štefánika, Brezno

02.9.2017 (sobota) 20:00 Vinobranie 2017, Rybník, okres Levice

07.9.2017 (štvrtok) VIP, Ekonomické fórum, Krynica (PL)

08.9.2017 (piatok) 22:30 Salamandrové dni, Nám. sv. Trojice, Banská Štiavnica

09.9.2017 (sobota) 17:00 680.výročie 1. pís. zmienky, areál kult. domu obce Ľubovec

12.9.2017 (utorok) 18:00 Koncert rodákov, amfiteáter, Prešov

16.9.2017 (sobota) 17:00 Modranské vinobranie, Hlavné pódium (Štúrova ul.), Modra

16.9.2017 (sobota) 20:00 Novosadská brázda, Nové Sady pri Nitre

21.9.2017 (štvrtok) VIP - Belá

22.9.2017 (piatok) 18:30 jarmok, Sobrance

23.9.2017 (sobota) 19:00 VIP - Hurbanovo

26.9.2017 (utorok) 18:30 FVT fest, FVT, Štúrova 31, Prešov

29.9.2017 (piatok) VIP - Lednice

30.9.2017 (sobota) 17:30 Michalské hodové slávnosti, Lednické Rovne

30.9.2017 (sobota) 21:00 Drotárske hodové slávnosti, Veľké Rovné

24.10.2017 (utorok) 18:00 jedinečný klubový koncert, Viola, Prešov

08.11.2017 (streda) 17:00 verejná nahrávka zábavníka Úsmevník, rozhlas Košice

16.11.2017 (štvrtok) VIP - Košice

18.11.2017 (sobota) 16:00 Úsmevník, Rádio Regina (všetky 3 okruhy)

19.11.2017 (nedeľa) 16:00 XXV Spotkanie z Kulturą Łemkowską, Teater, Gorzów Wielkopolski (PL)

25.11.2017 (sobota) VIP - Tatranska Lomnica

16.12.2017 (sobota) 17:00 Vianočné trhy, park na Nám. gen. Štefánika, Stará Ľubovňa

30.01.2016 (sobota) 23:00 Retro Bar, Hotel Liptov, Jasná

01.04.2016 (piatok) VIP

28.05.2016 (sobota) 16:30 Bytčiansky zámocký deň, Bytča

03.06.2016 (piatok) 17:00 Havlíčkovo náměstí, Havlíčkův Brod (CZ)

04.06.2016 (sobota) 15:15 Medzinárodní festival Porta, Ústí nad Labem (CZ)

18.06.2016 (sobota) 18:30 Súťaž vo varení Gulášu, Kostolná-Záriečie

25.06.2016 (sobota) 15:00 Kozárovce

25.06.2016 (sobota) 20:00 Zázrivá

06.07.2016 (streda) 21:30 Slovácké léto, Adell Stage, Uherské Hradište (CZ)

16.07.2016 (sobota) 22:30 Kopaničárské slavnosti, amfiteáter, Starý Hrozenkov

17.07.2016 Zrušené Festival pod Sidorovom, Vlkolinec

23.07.2016 (sobota) 16:00 VIP

23.07.2016 (sobota) 20:00 Podolinec

05.08.2016 (piatok) 22:30 Lemkivska vatra, Michalów (Legnica) (PL)

06.08.2016 (sobota) 22:00 Gavlovičovo Pruské, Pruské

12.08.2016 (piatok) 19:00 miniamfiteáter, Braväcovo (okres Brezno)

13.08.2016 (sobota) 18:30 Beach Volley CUP, autokemp Tíšava, Domaša

19.08.2016 (piatok) 22:00 15. Motozraz Sveta motocyklov, Hôrka, Zemplínska Šírava

20.08.2016 (sobota) 19.08.2016:00 amfiteáter, Raslavice

28.08.2016 (nedeľa) 19:00 Deň obce Lokca

17.09.2016 (sobota) The Longines FEI World Endurance Championship, záverečný ceremoniál, Šamorín

17.09.2016 (ZRUŠENÉ) Púchovský jarmok, Púchov

24.09.2016 (sobota) 17:30 Partizánska Ľupča

08.10.2016 (sobota) 15:30 obchodné centrum MIRAGE, Žilina

20.11.2016 (nedeľa) Semifinále ČSMT, TV JOJ

27.11.2016 (nedeľa) Finále ČSMT, TV JOJ

03.12.2016 (sobota) repríza Finále ČSMT, TV JOJ

14.12.2016 (streda) VIP, Jasná

30.12.2016 (piatok) 18:00 KD Liptovská Lužná

08.02.2015 (nedeľa) VIP Košice

23.04.2015 (štvrtok) VIP Bratislava

30.04.2015 (štvrtok) 19:15 koncert „4 strony Karpat”, Rynek, Gorlice (PL )

22.05.2015 (piatok) 21.00 Strážčanský jarmok, Strážske

31.05.2015 (nedeľa) 19:00 Estrádna sála MsKS, Sabinov

06.06.2015 (sobota) 18:00 VIP Global Logic, Šugov

12.06.2015 (piatok) 20:00 Letní scéna Eurocentrum, Jablonec nad Nisou (CZ)

20.06.2015 (sobota) 19:30 Námestie slobody, Revúca

27.06.2015 (sobota) 21:00 Drienok, Areál Drienok Mošovce

17.07.2015 (piatok) 20:30 Mýto pod Ďumbierom

18.07.2015 (sobota) 19:45 Festival Drotaria, Turzovka

18.07.2015 (sobota) 23:00 Všehochuť festival, Pod Tlstou Horou, Chocholná - Velčice, okr. Trenčín

19.07.2015 (nedeľa) 18:00 ihrisko, Uzovský Šalgov

25.07.2015 (sobota) 16:30 Štrbská športová smršť, Štrbské pleso

31.07.2015 (piatok) 21:00 Stropkovský jarmok, Stropkov

15.08.2015 (sobota) 14:00 altánok v parku, Tatranská Lomnica

15.08.2015 (sobota) 16:30 areál Kúpeľov, Nový Smokovec

15.08.2015 (sobota) 20:00 pred Reštauráciou Koliba, Svit

22.08.2015 (sobota) 20:30 Domaša - Vaľkov

29.08.2015 (sobota) 15:00 amfiteáter, Ždaňa

29.08.2015 (sobota) 20:00 kultúrny dom, Dobšiná

30.08.2015 (nedeľa) 15:00 Deň obce Štrba, Športový štadión v Štrbe

30.08.2015 (nedeľa) 19:00 700. výročie prvej písomnej zmienky, Chmeľnica

12.09.2015 (sobota) 20:00 XIII. Slovácké slávnosti vína, Uherské Hradiště

03.10.2015 (sobota) 15:30 Jesenný kultúrny festival, Park pri fontáne pod gaštanmi, Sabinov

08.10.2015 (štvrtok) 18:30 Benefičný koncert pre ROC Emerka, Plaza Beach, Prešov - Solivar

09.10.2015 (piatok) 17:00 Žiarsky jarmok, Svätokrížske nám., Žiar nad Hronom

19.11.2015 (štvrtok) VIP Bratislava

21.11.2015 (sobota) Moloda Lemkovina, Ruska Bursa, Gorlice (PL)

10.12.2015 (štvrtok) Oceňovanie dobropvoľníkov, Prešovské dobrovoľnícke centrum, Prešov

16.12.2015 (streda) 19:00 Identita, Multikultúrny večer, Čierny orol PKO, Prešov

22.02.2014 (sobota) 20:00 Chianti Wine and Coffe Bar, Veterná 10, Bardejov

14.03.2014 (sobota) 12:00 Jasná - Bikini Skiing

04.05.2014 (nedeľa) 17:30 Račianske hody, Bratislava-Rača

09.05.2014 (piatok) 18:15 Košice, Dolná brána, 10.výročie vstupu SR do EU

07.06.2014 (sobota) 21:00 Trojičný jarmok, Prešov

13.06.2014 (piatok) 20:00 Festival, Trnavská 13, Trnava

15.06.2014 (nedeľa) 20:00 Šarišské Dravce

18.06.2014 (streda) VIP České ručičky, Brno-Výstavište

21.06.2014 (sobota) 21:30 Rudoľka fest 2014, Dni mesta Spišské Vlachy

27.06.2014 (piatok) 19:00 52. Festival kultúry a športu, amfiteáter, Medzilaborce

28.06.2014 (sobota) VIP Košice

05.07.2014 (sobota) 24:00 Tanečné humno, Festival Východná

11.07.2014 (piatok) Prešovská detská univerzita 2014

13.07.2014 (nedeľa) 17:00 Veľkošarišský odpust, areál sv. Jána Pavla II. Veľký Šariš

19.07.2014 (sobota) 17:30 Výlov krokodýla, Banská Belá

20.07.2014 (nedeľa) 17:30 Zrušené!!! Ladomirová

27.07.2014 (nedeľa) 16:00 Nedeľa vo Vlkolinci, Vlkolinec, Ružomberok

03.08.2014 (nedeľa) 18:00 futbalové ihrisko, Drietoma

09.08.2014 (sobota) 19:50 Drinkin Fest, parkovisko Drinkin Bar, Okružná 35, Prešov

16.08.2014 (sobota) 18:00 Odpustová slávnosť, futbalový štadión, ulica Športová, Ľubica

22.08.2014 (piatok) 21:00 Rynek, Krosno (PL)

24.08.2014 (nedeľa) 19:30 Bartolomejský jarmok, Čadca

29.08.2014 (piatok) 19:00 Pečovská Nová Ves

30.08.2014 (sobota) 20:00 Kapelafest, Kežmarský hrad, Kežmarok

05.09.2014 (piatok) 17:00 Hanušovce nad Topľou

06.09.2014 (sobota) 18:00 amfiteátr v Zámeckém parku, Velká Bystřice (ČR)

07.09.2014 (nedeľa) 17:00 Ladomirová

13.09.2014 (sobota) 15:00 a 17:45 Lišovské slavnosti, Náměstí Míru, Lišov u Českých Budějovic (CZ)

14.09.2014 (nedeľa) 17:30 Tradičný trnavský jarmok 2014, Trojičné namestie, Trnava

15.09.2014 (pondelok) 13:45 Rodinný deň s Richardom Rašim od 11:00, Alpinka, Košice

28.09.2014 (nedeľa) 19:15 Vrábelské slávnosti vinobrania, Staré ihrisko, Vráble

20.12.2014 (sobota) 19:00 Vianočné minitrhy, park na Nám. gen. Štefánika, Stará Ľubovňa

05.01.2013 (sobota) 14:30-15:15 Zimný festival Jahodná

19.01.2013 (sobota) 20:00 "Hudba v meste", EHMK2013, Camelot, Košice

23.03.2013 (nedeľa) 15:00 benefičný koncert "Opri sa o mňa", PKO Čierny orol, Prešov

27.04.2013 (sobota) 21:00 Festival Soaré, Banská Bystrica

04.05.2013 (sobota) 19:00 Festival pri Kolibe u dobrého pastiera, Čutkovská dolina pri Ružomberku

25.05.2013 (sobota) 19:00 Rytiersky majáles na Borovej hore, Zvolen

01.06.2013 (sobota) 19:30 Dni mesta, letné kino, Hnúšťa

07.06.2013 (piatok) 19:00 Festival Európa na vidličke, Wroclaw (PL)

08.06.2013 (sobota) 12:00 Dni mesta, Jelšava

15.06.2013 (sobota) 22:00 Sabinovský jarmok

21.06.2013 (piatok) 18:30 Dobrý festival, Prešov

22.06.2013 (sobota) 17:00 Liptovský Mikuláš

22.06.2013 (sobota) 21:00 Pre Pána Jána!!! Fest, Partizánska Ľupča

28.06.2013 (piatok) 20:20 Dni mesta, Svidník

06.07.2013 (sobota) 22:00 Veľká Lehota

13.07.2013 (sobota) 20:00 Bardejovské kúpele

19.07.2013 (piatok) 22:00 pódium pri Hoteli Mýto, Mýto pod Ďumbierom

20.07.2013 (sobota) 16:00 Amfiteatr, Park Zdrojowy, Polanica-Zdrój (PL)

20.07.2013 (sobota) 21:00 Międzynarodowy Festiwal Piosenki Turystycznej "Kropka", Głuchołazy (PL)

21.07.2013 (nedeľa) 20:00 Boisko sportowe, Sroda Slaska (PL)

24.07.2013 (streda) VIP - Liptovský Ján

25.08.2013 (nedeľa) 17:00 Bartolomejské dni, pri Kaštieli, Fričovce

30.08.2013 (piatok) 18:00 Námestie sv. Egídia, Poprad

05.09.2013 (štvrtok) 17:20 Hlavná ulica, Slávnosti vína Prešov

06.09.2013 (piatok) 22:30 Salamandrove dni, Banská Štiavnica

08.09.2013 (nedeľa) 20:00 Festival dobovej hudby Musica Historica, Košický hrad

14.09.2013 (sobota) 17:00 Tesárske Vinobranie, Tesáre

20.09.2013 (piatok) 17:00 Prakofest, areál futbalového štadióna, Prakovce

27.09.2013 (piatok) 16:15 Novobanský jarmok Mesto Nová Baňa

07.12.2013 (sobota) benefičný koncert, Prešov

21.12.2013 (sobota) 19:00 benefičný koncert Melódie šťastia, DJZ Prešov

10.03.2012 (sobota) 20:00 Malbo Caffé, Kysucká 16 /Kosmalt - Hostel/, Košice

04.04.2012 (streda) 17:30 Aupark Košice

26.05.2012 (sobota) MS vo varení a jedení bryndzových halušiek, amfiteáter, Terchová

03.06.2012 (nedeľa) 16:30 Stretnutie absolventov Gymnázia sv. Moniky, PKO Čierny orol, Prešov

23.06.2012 (sobota) 16:00 Festival Slnovrat, lúka hradu Červený Kameň pri obci Častá (okr. Pezinok)

22.07.2012 (nedeľa) Festival Czeremcha, Poľsko

28.07.2012 (sobota) Festival Zborovské sladké drevo, Zborov

05.08.2012 (ZRUŠENÉ) Spišská Stará Ves

12.08.2012 (nedeľa) 20:00 Kaviareň Christiania, Hlavná 105, Prešov

25.08.2012 (sobota) 19:30 Bartolomejský hodový jarmok, Čadca

31.08.2012 (piatok) 20:30 Große Bühne, Kulturinsel Einsiedel, Neißeaue OT Zentendorf (Nemecko)

01.09.2012 (sobota) 17:00 Hubertove slávnosti, Svätý Jur

01.09.2012 (sobota) 21.00 Dni majstrov ÚĽUV, Worldmusic scéna, Panská ulica, Bratislava

07.09.2012 (piatok) 19:00 Pohodička 2012, Lipany

14.09.2012 (piatok) 14:30 Novomestský jarmok, Nové Mesto nad Váhom

14.09.2012 (piatok) 20:00 FestDobré na Sesslerke, Pri Kalvárií 17, Trnava

15.09.2012 (sobota) 17:00 Hanácké slavnosti, Prostějov (ČR)

25.09.2012 (utorok) galaprogram European Union Contest for Young Scientists, SND, BA

28.09.2012 (piatok) 21:00 Pohronská Polhora

29.09.2012 (sobota) 15:00 Šarišpark (VIP)

05.10.2012 (piatok) 20:30 Burčákové slavnosti, Hustopeče (ČR)

06.10.2012 (sobota) 21:00 Štúrova dumka, Štúrova 33, Modra

09.11.2012 (piatok) 15:15 Svätomartinské hody, Divadelné námestie, Martin

22.11.2012 (štvrtok) 20:00 Festival Európskych ľudových balád, Scala, Prešov - vstup voľný

15.12.2012 (sobota) 18:00 Hrdza, Mloci, Chiki Liki Tu-a, Komajota a iné prešovské kapely otvárajú nové masteringové štúdio a multimediálny priestor UMPAX. Live Stream na www.umpax.com o 18:00.

12.03.2011 (sobota) 20:45 Nostalgia music pub, Humenné

13.03.2011 (nedeľa) 19:00 Divadlo Actores, OKC Rožňava

28.05.2011 (sobota) 21:00 Husovo nám., Štětí (CZ)

29.05.2011 (nedeľa) 13:00 Turnov (CZ)

11.06.2011 (sobota) 19:00 námestie, Spišská Belá

25.06.2011 (sobota) 19.00 Ilawa (PL)

26.06.2011 (nedeľa) 19.00 Wroclaw (PL)

02.07.2011 (sobota) 17.00 Mníchova Lehota

04.07.2011 (pondelok) 20:00 Benefičný koncert Večer ľudí dobrej vôle z Trnavy, STV2

16.07.2011 (sobota) 15:15 Ostravar stage, Festival v ulicích, Ostrava (CZ)

17.07.2011 (nedeľa) 17:30 51. Kopaničářské slavnosti, Starý Hrozenkov (CZ)

29.07.2011 (piatok) 20:00 Areál na Parkáně, Prachatice (CZ)

30.07.2011 (sobota) 17.15 35.Bardentreffen, Insel Schütt, Hans-Sachs-Platz, Nurmberg (D)

06.08.2011 (sobota) 20:30 Svatovavřinecké slavnosti, Hodonín (CZ)

13.08.2011 (sobota) 14:00 Haličské slávnosti, Halič

19.08.2011 (piatok) 22:55 EUROTRIALOG 2011, Amfiteatr, Mikulov (CZ)

20.08.2011 (sobota) 18:30 Čachtice

20.08.2011 (sobota) 00:30 Trnkobraní, Vizovice (CZ)

25.08.2011 (štvrtok) 19:30 Skalité na Kysuciach

26.08.2011 (piatok) 18:00 Slovenský deň, Rynek Glówny, Krakow (PL)

27.08.2011 (sobota) 15:00 Lodenica, Piešťany

10.09.2011 (sobota) 18:30 Uherské Hradište (CZ)

17.09.2011 (sobota) 17:00 Dvory nad Žitavou

19.11.2011 (sobota) 19:00 Colourfest 2011, Dom kultúry Šaľa

25.11.2011 (piatok) 20:00 Kinosála Kultúrneho domu Andreja Hlinku, Ružomberok

16.01.2010 (sobota) Hrdza hosťom na 3. Plese BB Country, reštaurácia Šport - Solivar

22.01.2010 (piatok) 20:00 - 1. štvrťfinálové kolo Eurovision Song Contest 2010 - STV1

28.01.2010 (štvrtok) 16:00 Vernisáž - Šarišská galéria - Prešov

12.03.2010 (piatok) 20:00 HRDZA + KLENA & KLENOTY, Bunker Music Pub, Prešov

28.03.2010 (nedeľa) 15:00 "Chyťme sa za ruky", Dom kultúry Galanta

09.04.2010 (piatok) 20:00 K-klub, Detva

10.04.2010 ZRUŠENÉ (sobota) 19.30 Cult Club, Banská Bystrica

25.04.2010 (nedeľa) 16.30 Svätojurske hody

25.04.2010 (nedeľa) 19.00 Bastion, Trnavské Mýto, Bratislava

26.04.2010 (pondelok) Teleráno TV Markíza

28.04.2010 (streda) 18:00 PREŠOVSKÝ EUROVISION SHOW CONCERT, Kino Scala Prešov

01.05.2010 (sobota) 15:00 náměstí - Olomouc (CZ)

06.05.2010 (štvrtok) 18:45 Deň Európy v Prešove - Hlavná ulica

07.05.2010ZRUŠENÉ (piatok) 19:00 Dom kultúry, Stará Ľubovňa

08.05.2010ZRUŠENÉ (sobota) 00:40 Folkový kvítek, Konopište u Prahy (CZ)

11.05.2010 (utorok) 14:00 TUKE FEST - štadión - areál Technickej univerzity Košice

22.05.2010 (sobota) 11:00 Elektrárne Vojany

22.05.2010 (sobota) 19:00 Dudince sezóna 2010

29.05.2010 (sobota) 20:00 Park kultúry - Giraltovce

30.05.2010 (nedeľa) 15:00 Hradné slávnosti PUSTÝ HRAD (nad Zvolenom)

05.06.2010 (ZRUŠENÉ) 20:30 Festiwal Biegowy - Deptak, Krynica (PL)

06.06.2010 (nedeľa) 16:30 Kultúrny dom, Kysak

11.06.2010 (piatok) 18:00 Trojičný jarmok, Prešov

11.06.2010 (piatok) 20:00 Cafe Esprit Pub, Hlavná 100, Prešov

12.06.2010 (sobota) 14:00 Keramické trhy - Radničné námestie, Pezinok

17.06.2010 (štvrtok) 20:30 Námestie Osloboditeľov, Liptovský Mikuláš

18.06.2010 (piatok) 19:00 Pohořelice (CZ)

18.06.2010 (piatok) 22:00 Radimovská šopa

19.06.2010 (sobota) 21:00 Vsetín (CZ)

24.06.2010 (štvrtok) 20:30 Rimavská Sobota

25.06.2010 (piatok) 20:00 Šalianske slávnosti, Šaľa

27.06.2010 (nedeľa) 21:00 FARFEST Prešov

04.07.2010 (nedeľa) 18:00 Dobrý festival Prešov

05.07.2010 (pondelok) 21:00 Benefičný koncert Hrdza a Desmod, Slavičín-Hrádek (CZ)

16.07.2010 (piatok) 21:00 Spišská Nová Ves

23.07.2010 (piatok) 18:15 ŠÍRAVAFEST

24.07.2010 (sobota) 18.00 Summerbeach Rudava, Malé Leváre

24.07.2010 (sobota) 22.30 Festival Na brehu, rybník, Handlová

30.07.2010 (piatok) 19:00 Folkovanie pod Skalkou, Liptovský Hrádok

31.07.2010 (sobota) 21:00 Víťaz

01.08.2010 (nedeľa) 18:00 Šarišské veselie - Šarišpark Veľký Šariš

07.08.2010 (sobota) 18:30 Rohožník

08.08.2010 (nedeľa) 21:00 XX. MUZYCZNE DIALOGI, AMFITEATR, Mielnik n/Bugiem (PL)

14.08.2010 (sobota) 21:30 Tajomná Levoča - vyvrcholenie 10. ročníka Dní Majstra Pavla

21.08.2010 (sobota) 20:00 15. Örökség Világzenei Fesztivál, Tisza-park, Szolnok (HU)

28.08.2010 (ZRUŠENÉ) 20.00 jarmok - Pečovská Nová Ves

4-5.09.2010 (ZRUŠENÉ) Festival "Harvest", Moscow (RU)

04.09.2010 (sobota) 19.00 Dni obce, Štós

05.09.2010 (nedeľa) 15.30 Šarišské hradné slávnosti

09.09.2010 (štvrtok) 19.00 Dve mestá - jeden koncert, košickí a prešovskí umelci Peter Lipa, No Name, IMT Smile, Hrdza, Marián Čekovský, Chiki Liki Tua, Komajota, Železiar, Miro Šmajda, Štátna filharmónia Košice - Hlavná ulica - pódium pri súsoší Imamculata, Košice

10.09.2010 (piatok) 22.30 Salamandrové dni, Banská Štiavnica

11.09.2010 (sobota) Krynica (PL)

24.09.2010 (piatok) 19:00 jarmok, námestie, Stará Ľubovňa

25.09.2010 (sobota) 11:00 PSA Peugeot Citroën, Trnava

25.09.2010 (sobota) 17:00 Vinobranie, Pezinok

28.09.2010 (utorok) 14:00 Svatováclavské slavnosti piva, zámek Ostrava-Zábřeh (CZ)

29.09.2010 (streda) 21:00 ETHNOFEST, Lucerna music Bar, Praha (CZ)

30.09.2010 (štvrtok) 19:30 ETHNO BRNO, nádvoří Staré radnice, Brno (CZ)

01.10.2010 (piatok) 19:30 Dom kultúry malý sál, Vsetín (CZ)

02.10.2010 (sobota) 21:00 Den Slovenské kultury, DK Kopřivnice (CZ)

27.11.2010 (sobota) 20:00 TSTTT, Velký sál Klubu kultury, Uherské Hradište (CZ)

28.11.2010 (nedeľa) 20:45 Mezinárodní víkend žen, Lucerna music Bar, Praha (CZ)

03.12.2010 (piatok) 20:00 Bunker Music Pub, Mukačevská 29, Prešov

10.12.2010 (piatok) 16:00 Vánoční trhy, Brno (CZ)

08.01.2009 (štvrtok) 19:00 Drišľakoviny - verejné nakrúcanie programu STV v DJZ - Prešov

16.01.2009 (piatok) 20.00 Posthof - Linz (Austria)

30.04.2009 (štvrtok) 16.30 Oslavy 5. výročia vstupu SR do EU, Hlavná - Košice

03.05.2009 (nedeľa) 18.00 amfiteater pri stanici pozemnej lanovky na Gubalowku - Zakopane (PL)

09.05.2009 (sobota) 16.00 Zahájení turistické sezóny v ATC Merkur Pasohlávky (ČR)

30.05.2009 (sobota) 15.00 Pustevny, Prostřední Bečva, Beskydy, Radegastův Rej (ČR)

05.06.2009 (piatok) 19.30 Dni mesta Prešov - pešia zóna pred Ľudovou bankou

17.06.2009 (streda) 19.00 hostia na krste nového albumu Ľudovej hudby Ondreja Kandráča, DJZ Prešov

19.06.2009 (piatok) 18:30 Námestie slobody - Nové Mesto nad Váhom

20.06.2009 (sobota) 18:30 Abovský folklórny festival - Rozhanovce

02.07.2009 (štvrtok) 20:00 Nám. Sv. Egídia - Poprad

18.07.2009 (sobota) 15:00 Radio Devin/Radio_FM Stage - Festival Pohoda Trenčín

01.08.2009 (sobota) 18:00 Festival Karvinský Totem 2009 (ČR)

07.08.2009 (piatok) 20:00 Reštaurácia Koliba - Svit

08.08.2009 (sobota) 18:00 Amfiteáter - Východná

13.08.2009 (štvrtok) 23:30 Zwierzyniec (PL)

14.08.2009 (piatok) 19:00 Nová Kelča - Domaša

16.08.2009 (nedeľa) 18:00 Amfiteáter za MsKS - Dobšiná

28.08.2009 (piatok) 14:00 a 18:00 Slovenský deň v Krakove (PL)

29.08.2009 (sobota) 21:00 16. DFF - Dubnica nad Váhom

30.08.2009 (nedeľa) 18:00 Divadelné námestie - Martin

Morava & Cz Tour 2009:

03.09.2009 (štvrtok) 18:00 DK AKORD - Ostrava (ČR)

04.09.2009 (piatok) 20:00 M klub - zámek ve Valmezu, (ČR)

05.09.2009 (sobota) 17:00 Vinobraní - Velké Pavlovice (ČR)

06.09.2009 (nedeľa) 14:00 Šarišské hradné slávnosti (SR)

07.09.2009 (pondelok) 20:00 Rozmarné léto v Měšťanské besedě - Plzeň (ČR)

09.09.2009 (streda) 15:00 Rádio Proglas - živý koncert - Brno (ČR)

09.09.2009 (streda) 20:00 Stará pekárna - Brno (ČR)

10.09.2009 (štvrtok) 20:00 klub XT3 - Praha (ČR)

11.09.2009 (piatok) 21:00 Solnice České Budějovice (ČR)

12.09.2009 (sobota) 20:00 Pálavské vinobraní - Mikulov (ČR)

13.12.2009 (nedeľa) 16.00 Spišská Nová Ves - OC Madaras

15.12.2009 (utorok) 19.00 Prešov - Kino Scala (bývalé kino Panoráma), HRDZA A HOSTIA - koncert spojený s krstom nového albumu. Špeciálni hostia: Ľuboslav Petruška (Chiki liki tu-a), Ľudová hudba Ondreja Kandráča

29.01.2008 (utorok) 19:00 - benefičný koncert Resuscitácia - DJZ - Prešov

01.04.2008 (Koncert na poctu Jarovi Filipovi) Divadlo Aréna - Bratislava

23.04.2008 (streda) Bratislava

17.04.2008 (ZRUŠENÉ) V-klub - Prešov

26.04.2008 (sobota) Portafest - Kremnica

29.04.2008 (utorok) 16:00 Vernisáž - Šarišská galéria - Prešov

01.05.2008 (štvrtok) 17:00 námestie - Liptovský Mikuláš

09.05.2008 (piatok) 18:00 námestie - Kežmarok

10.05.2008 (sobota) 15:00 - „MÍĽA PRE MAMU“ pri Dolnej bráne - Košice

13.05.2008 (utorok) Teleráno - TV Markíza

22.05.2008 (štvrtok) 21:00 - Hrdza-Komajota Tour2008 - S club Levice

23.05.2008 (piatok) 21:00 - Hrdza-Komajota Tour2008 - Piano club Trenčín

24.05.2008 (sobota) 21:00 - Hrdza-Komajota Tour2008 - LAGER Prievidza

28.05.2008 (streda) 21:00 - Hrdza-Komajota Tour2008 - Club 77 Banská Bystrica

29.05.2008 (štvrtok) 21:00 - Hrdza-Komajota Tour2008 - V-klub Prešov

31.05.2008 (sobota) Open Plant - Vojany

06.06.2008 (piatok) 19:30 Hrdza / Vidiek - Areál letného kúpaliska - Bardejovské Kúpele

20.06.2008 (piatok) 18:00 Hrdza / Marián Čekovský / Mimo - Trenčiansky hrad

21.06.2008 (sobota) Poľsko

22.06.2008 (nedeľa) Poľsko

24.06.2008 (utorok) 19:00 Koncert pre Petra - Ges-klub - Košice

28.06.2008 (sobota) 11:00 Amfiteáter - Jaslovské Bohunice

28.06.2008 (sobota) 20:00 Športový areál - Kechnec

29.06.2008 (nedeľa) 16:50 Dobrý festival 2008 - Delňa - Prešov

03.07.2008 (štvrtok) 16:00 Šarišská galéria - Prešov

19.07.2008 (sobota) 16:00 a 20:00 Domaša - Dobrá

19.07.2008 (sobota) 23:00 Sigord

20.07.2008 (nedeľa) 18:00 Nová Ľubovňa

23.07.2008 (streda) Festival Kanal - Bohinj - Slovinsko

26.07.2008 (sobota) Kranfest - Kranj - Slovinsko

2.8.2008 (sobota) 17:30 Kozel Okey Leto - Futbalový štadión AQUACITY, Poprad

3.8.2008 (ZRUŠENÉ) 19:00 Kapušany

9.8.2008 (sobota) 15:00 Skalica

9.8.2008 (sobota) 19:00 Nové mesto nad Váhom

14.8.2008 (štvrtok) 21:00 Bukowina Tatrzanska (PL)

16.8.2008 (sobota) 9:30 Deň otvorených dverí - TV Markíza

16.8.2008 (sobota) 21:00 Rača Fest

17.8.2008 (nedeľa) 14:00 Buda Castle - Korona Színpad, Budapešť (HU)

17.8.2008 (nedeľa) 18:00 Pesti hídfőt, Budapešť (HU)

19.8.2008 (utorok) 21:30 Heritage Festival, Szolnok (HU)

22.8.2008 (piatok) 19:00 Nowy Sacz (PL)

28.8.2008 (štvrtok) Lodenica - 16:00 Piešťany

29.8.2008 (piatok) 16:00 Zvolen

29.8.2008 (piatok) 21:00 Námestie Baníkov - Handlová

4.9.2008 (štvrtok) 19.00 Koncertná sieň Kúpeľnej dvorany - Trenčianske Teplice

5.9.2008 (piatok) Otvorenie nových priestorov OD Prior - Poprad

7.9.2008 (nedeľa) 18.00 Šarišské hradné hry 2008 - Šarišský hrad

12.9.2008 (piatok) 15.00 Kronospan - Deň otvorených dverí - Prešov

13.9.2008 (sobota) 17.00 Žory (PL)

19.9.2008 (piatok) 17.00 IDEAXCHANGE - pešia zóna - Prešov

20.9.2008 (sobota) 21.00 Krylofest - Mošnov (ČR)

26.9.2008 (piatok) 14.00 oslavy Svetového dňa cestovného ruchu - pešia zóna - Prešov

1.10.2008 (zrušené-cancelled) Krakow (PL)

04.10.2008 (sobota) 14.00 IV. Novozámocká súťaž v príprave klobás - Hlavné nám. - Nové Zámky

31.10.2008 (piatok) 17:30 Halloweenska párty - ZOC MAX - Prešov

01.12.2008 (pondelok) Galaprogram Bratislava

02.12.2008 (utorok) 19.00 Koncert na pomoc kúpy protitetanových injekcií pre Mauritániu, Jedlíkova 7 - Košice

12.12.2008 (piatok) 18:30 Čarovný večer, Hlavná ulica - pódium pri súsoší Immaculata, Košice

19.12.2008 (streda) Nostalgický počin na utajenom mieste

26.12.2008 (piatok) 20:00 Štefanský koncert v Štefanovciach pri Prešove

31.12.2008 (streda) 22:50 Pešia zóna - pred veľkým kostolom - Prešov

-->

Hrdza

 

Členovia:

Slavomír Gibarti – spev, gitary, koncovka

Martina Ťasková Kanošová – spev

Barbora Fecková – spev

Dominik Maniak – husle, vokál

Matej Palidrab – akordeón, vokál

Pavol Boleš – basgitara

Marek Szarvaš – bicie

Alternatívni členovia:

Ľubo Šamo – husle, vokál

Peter Frák – basgitara

Gregor Špener – bicie

Mykhaylo Zakhariya – cimbal

Obchod

Napíšte nám, ak máte záujem o cédečka alebo mp3

Kúpou priamo podporujete nahrávanie nových piesní a videoklipov

22

Hrdza, 15.7.2021
Oslava 22. narodenín kapely. Nové štúdiové nahrávky známych i menej známych piesní Hrdze.

CD+mp3(320kbps)+pdf(booklet) € 14,00



1. Slovensko moje, otčina moja
2. Pod božími oknami (22)
3. Taká sa mi páči (22)
4. Mám ja orech (feat. Štefan Štec)
5. Štefan
6. Rozmarín (22)
7. Ponižej Keľemeša (feat. Štefan Štec)
8. Jedno leto (22)
9. Dumy (22)
10. Chvastúňska (22)
11. Chodia kone (22)
12. Stískaj, bozkaj, miluj ma (22)
13. Veru mi je dobre (22)

Neskrotený

Hrdza, 7.12.2018
Štvrtý štúdiový album, ocenený kritikou aj verejnosťou.

CD+mp3(320kbps)+pdf(booklet) € 12,00



1. Veru mi je dobre
2. Spivaj, ptašku
3. Neskrotený
4. Košieľočka
5. Z Dublinu
6. Štefan
7. Keď ja umriem
8. Divčata
9. Hit
10. Čertovská
11. Zábava
12. Pieseň
13. Šaman
BONUS
14. Žehnaj dieťa

Hrdzavá Osemnástka

Hrdza, 30.3.2016
Výber 18 piesní.

CD+mp3(320kbps)+pdf(booklet) € 12,00



1. Priateľ
2. Taká sa mi páči (ESC 2010)
3. Na horách býva
4. Pod božími oknami
5. Holubička (feat. Rosa)
6. Pôjdem ja robiť
7. Chodila dievčina (feat. Ivan Tásler)
8. Červené vínečko
9. Vrchárka
10. Prytuľ, ciluj, ľubuj ňa
11. Zbojnícka
12. Dumy
13. U koso de odak
14. Mamko moja
15. A tam hore dve jablone
16. Mám ja orech
17. Keď som išiel
18. Bačovská

Hajnajnanyja

Universal Music, 29.11.2009
Tretí štúdiový album.

CD VYPREDANÉ



1. Abože mi hrajte (intro)
2. Taká sa mi páči
3. Dunaj
4. Stískaj, bozkaj, miluj ma
5. Chodila dievčina
6. Chvastúňska
7. Holubička
8. Tancom sa opájam
9. Rozmarín
10. Jedno leto
11. V šírom poli hruška
12. Priateľ
13. Bačovská
+ bonusy:
14. Keď som išiel
15. A tam hore dve jablone (remixed by The NET)

Pod božími oknami

Universal Music, 30.5.2006
Druhý štúdiový album, ocenený kritikou aj verejnosťou.

CD VYPREDANÉ



1. Ráno
2. Pod božími oknami
3. Na horách býva
4. A tam hore dve jablone
5. Ket ja na Toriśe noški umivala
6. Červené vínečko
7. A poňižej Keľemeśa, Kolčova
8. U koso de odak
9. Brigitte
10. Povedzže mi, mamo
11. Jarná
12. Pôjdem ja robiť do Ameriky
13. Mamko moja
14. Zbojnícka
15. A zase doma
+ bonusy:
16. A tam hore dve jablone (remixed by the Ullanbatar Crew)
17. Na horách býva (remixed by The NET)

Muzička

Hrdza, 30.6.2002, reedícia 2010
Debutový album.

CD VYPREDANÉ



1. Vrchárka
2. Húlaka libida
3. A na medzi čerešeňka
4. Hrajže mi, muzička
5. Ja, dievča, mám ťa rád
6. Mám ja orech
7. Chodia kone
8. Alchýmia
9. Lietanie
10. Nesmelý
11. Dumy
12. Nanana
13. Súžený

Kontakt

Booking & Management:

Slavomír Gibarti

gibarti@gibarti.sk

+421 907 555 150

Korešpondenčná adresa:

HRDZA
Pavlovičovo nám. 6
080 01 Prešov

Booking - Česká Republika:

Helena Vyvozilová

helena.vyvozilova@gmail.com

+420 776 684 553

Na stiahnutie:

Stageplan

Promo Photo

Fakturačné údaje:

HRDZA
Štefanovce 58
082 35 Hendrichovce

IČO: 42078652
DIČ: 2022466347

Občianske združenie registrované Ministerstvom vnútra SR 27.09.2007
Číslo spisu: VVS/1-900/90 – 30827

Bankové spojenie:

Názov účtu: Hrdza
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
IBAN: SK3511110000001014580004
BIC/SWIFT: UNCRSKBX

Podporte nás

Darujte nám 2% z daní

Milí fanúšikovia,
podporte nahrávanie nových piesní a videoklipov poukázaním 2% z vašej dane z príjmu.

Ako mám poukázať 2% z dane? (odkaz)

Údaje potrebné k poukázaniu sumy 2 % pre občianske združenie HRDZA:

Názov organizácie: HRDZA
Sídlo: Štefanovce 58, 082 35 Štefanovce
Právna forma: Občianske združenie
IČO: 42078652

Stiahnite si:

Vyhlasenie 2019 Hrdza.pdf

Potvrdenie 2019.pdf

Podporte skupinu Hrdza

Ak by ste chceli podporiť naše aktivity, tu nájdete všetky potrebné údaje:

If you would like to support our activities, find the details here:

Názov účtu/Account holder: Hrdza
Bank name: UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
IBAN: SK3511110000001014580004
BIC/SWIFT: UNCRSKBX
POZNÁMKA/REMARK: DAR

Finančne nás podporili