Hudba hraná s radosťou a zo srdca

Prešovská skupina HRDZA pôsobí na scéne world music od roku 1999. Silné hlasy, špičkoví hudobníci a šikovne spracované piesne miešajú staré s novým do príjemného zvuku.

Sledujte nás:

Nový album Neskrotený v predaji!

Počúvajte:

Kúpiť album

Album Neskrotený dosiahol v apríli 2019 štvrté miesto v prestížnom medzinárodnom rebríčku World Music Charts Europe (WMCE). Ide o rebríček, v ktorom odborníci na world music z radov redaktorov 42 rozhlasových staníc z 24 krajín Európy hodnotia aktuálne albumy z celého sveta. Je to historicky najvyššie miesto v rebríčku fungujúcom od roku 1991 získané slovenskou kapelou.

Pieseň aj video Štefan sa v marci 2019 vyšplhali na vrchol rebríčka World Music Charts stránky Ethnocloud. Rebríček je založený na počte prehraní piesne alebo videa návštevníkmi alebo členmi stránky EthnoCloud.com v danom mesiaci.

"Ich hudba má v sebe energiu, ktorá na poslucháča srší už z „konzervy“, zo štúdiových nahrávok."

Miloš Janoušek, Denník N, 26.2.2019

"Hneď pri prvej piesni si uvedomíte, že ste tu našli niečo výnimočné. Hudba hraná s radosťou a zo srdca. Silné hlasy, špičkoví hudobníci, šikovne spracované autorské piesne a prvotriedna produkcia sa spájajú s rodeným nadaním a citom pre komponovanie. Táto partia nielenže robí vlastnú tvorbu, ale vytvorili tu niečo úžasné zmiešaním starého a nového do nádherne príjemného zvuku. Takéto okúzľujúce albumy neprichádzajú každý deň, preto si tento nenechajte ujsť."

Joe Vincenza, Director of Content & Operations, WUWF Public Media, Pensacola, USA

"Hrdza dokazuje, že se dá folk dělat bez zbytečného kýče, fantasy, smrti křesťanů, obětí bohům a jednoduše se zaměřit na radost ze života, rodnou zem a krásné muže a ženy. Opá!"

Keagan, Obscuro.cz, 3.4.2019

Videoklipy

Koncerty / Shows

Plánované koncerty / Upcoming shows:

Koncerty, ktoré sa v roku 2020 budú, resp. mali by sa, konať:

27.09.2020 (nedeľa) 19:00 Hlohovec (SK) nádvorie Hlohovského zámku. V prípade nepriaznivého počasia v Empirovom divadle. Vstupenky: predpredaj - 12€, na mieste - 14€

30.10.2020 (piatok) Nowy Sącz (PL)

09.12.2020 (streda) 19:00 Stará Ľubovňa, Dom kultúry, Vianočný benefičný koncert HRDZA, hostia: spevácka skupina Šafolka a tanečná skupina Bardfa. Predpredaj lístkov

11.12.2020 (piatok) 16:00 Fiľakovo, námestie, festival Hudba

19.12.2020 (sobota) Nový Jičín (CZ)

31.12.2020 (piatok) Hotel Plejsy***, Krompachy, Silvester, Silvestrovský pobyt

Žiaľ, väčšina plánovaných koncertov v roku 2020 bola zrušená. Toto je zoznam akcií, ktoré boli definitívne potvrdené do začiatku marca, ale nekonali sa až na pár svetlých výnimiek:

11.03.2020 ZRUŠENÉ (streda) Bratislava, súkromná akcia

23.04.2020 ZRUŠENÉ (štvrtok) 20:00 Moravská Třebová (CZ), Dny slovenské kultury, Dvorana muzea

25.04.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 19:00 Trnové, Trnovské hody svätého Juraja

30.04.2020 ZRUŠENÉ (piatok) 19:00 Nowy Sącz (PL), Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ

07.05.2020 ZRUŠENÉ (piatok) Prešov, Dni Európy

08.05.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 16:00 Znojmo (CZ)

16.05.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 17:00 Budmerice, Budmerická fazuľovica, kaštieľ

23.05.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 19:30 Námestovo, Námestovský pivný festival, Nábrežie Oravskej priehrady

30.05.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 20:00 Nová Dubnica, Dni mesta, Mierove námestie

13.06.2020 ZRUŠENÉ (sobota) Voronezh (RU), International Platonov Festival

19.06.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 18:00 Karlovice (CZ), Festival Karlovická kosa, areál u fotbalového hřište

20.06.2020 ZRUŠENÉ (sobota) Vinné, Vinianske jazero, Jánske ohne nad Šíravou

26.06.2020 ZRUŠENÉ (piatok) Šurany

27.06.2020 ZRUŠENÉ (sobota) Cinobaňa, Deň obce, areál ZŠ

04.07.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 16:00 Ulm (DE), International Donaufest

10.07.2020 ZRUŠENÉ (piatok) 20:45 Nový Jičín (CZ), Masarykovo náměstí

11.07.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 17:00 Mojzesovo, obecné slávnosti

11.07.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 20:30 Čaka, koncert, amfiteáter

13.-14.07.2020 ZRUŠENÉ (pondelok/utorok) Ostrava (CZ), Czech Music Crossroads, Conference & Showcase Festival

14.08.2020 ZRUŠENÉ (piatok) 19:30 Nemšová

24.07.2020 ZRUŠENÉ (piatok) 20:00 Kysucké Nové Mesto, námestie slobody, Jakubovské hody

25.07.2020 (sobota) 18:00 Stará Lesná, Letný festival zábavy

25.07.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 21:00 Šindliar, Šindliar párty 2020, v areáli Na Bani

31.07.2020 ZRUŠENÉ (piatok) 22:00 Krivany, 27. ročník HTFF J. Lazoríka

01.08.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 17:00 Tužina, festival

02.08.2020 ZRUŠENÉ (nedeľa) Spišská Nová Ves, festival Živé sochy

07.08.2020 ZRUŠENÉ (piatok) 20:45 Sedliská, 28. ročník Slávnosti remesiel a medu pod hradom Čičva

08.08.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 18:00 Rajec, Rajecký jarmok

14.08.2020 ZRUŠENÉ (piatok) 19:30 Nemšová, Nemšovský jarmok

15.08.2020 (sobota) Ružina

16.08.2020 ZRUŠENÉ (nedeľa) 17:00 Starý Tekov

03.09.2020 ZRUŠENÉ (štvrtok) Crossroads Ostrava (CZ), Showcase Festival

05.09.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 13:35 Veľký Šariš, Deň otvorených dverí v pivovare Šariš

11.09.2020 ZRUŠENÉ (piatok) 18:45 Mikulov (CZ), Pálavské vinobraní

12.09.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 17:30 Liptovský Ján, Strachanovka, Rezbárske sympózium

12.09.2020 ZRUŠENÉ (sobota) 22:00 Šahy, Hontiansky jarmok

13.09.2020 ZRUŠENÉ (nedeľa) Banská Bystrica, Radvanský jarmok

15.09.2020 ZRUŠENÉ (utorok) Nededza, Hodové slávnosti

19.09.2020 (sobota) 17:00 Hlohovec (CZ), Hlohovecké vinobraní

19.09.2020 (sobota) 19:30 Hodonín (CZ), Masarykovo náměstí, Svátek vína

27.09.2020 ZRUŠENÉ (nedeľa) 16:00 Nové Mesto nad Váhom, MsKS /bývalé kino/

27.09.2020 (nedeľa) 19:00 Hlohovec (SK), Michalský jarmok

Odohrané koncerty / Past Shows:

19.01.2020 (nedeľa) 14:00 Prešov, Veľká handball aréna, Benefičný koncert pre bytovku Mukačevská

01.02.2020 (sobota) 21:00 Hruštín, Kultúrny dom, ples

04.07.2020 (sobota) 21:00 Poprad, Narodeninová oslava pivárne Dobré časy, Levočská 2

25.07.2020 (sobota) 19:30 Stará Lesná, Letný festival zábavy, pri hasičskej zbrojnici

15.08.2020 (sobota) 13:15 Ružina, areál futbalového štadiónu Jozefa Špaura, Športový deň

21.08.2020 (piatok) 20:30 Prešov, Christiania

27.08.2020 (štvrtok) 18:00 Loď Bohemia, prístav Domaša - Dobrá, Kvakovce 423, predpredaj lístkov

29.08.2020 (sobota) 18:00 Levice, Hradný park, Sv. Urban

04.09.2020 (piatok) 20:00 Ružomberok, Park Hýroša, Liptovfest ONLINE 2020, vstup voľný

13.09.2020 (nedeľa) 17:00 Svidník, SNM - Múzeum ukrajinskej kultúry, Deň ľudových tradícií - pirohy

19.09.2020 (sobota) 17:00 Hlohovec (CZ), Hlohovecké vinobraní

19.09.2020 (sobota) 20:00 Hodonín (CZ), Masarykovo náměstí, Svátek vína

28.02.2019 (štvrtok) Hrdza a Hostia, PKO Čierny orol, Prešov

01.05.2019 (streda) 15:30 Prvý máj vo Vysokých Tatrách, altánok v mestskom parku, Tatranská Lomnica

04.05.2019 (sobota) 18:00 Folklórne slávnosti, park pri hoteli Guľa, Batizovce

10.05.2019 (piatok) 19:00 otvárací deň MS v hokeji, fanzóna pred Istropolisom, vstup voľný, Bratislava

11.05.2019 (sobota) 20:00 Deň rodiny, areál TJ Slovan, Smižany

18.05.2019 (sobota) 18:00 Strečnianske hody, dvor kultúrneho domu, Strečno

26.05.2019 (nedeľa) 18:00 Hrdza a tanečná skupina Bardfa, Festiwal Muzyka Zaklęta w Drewnie, Rynek, Stary Sącz (PL)

01.06.2019 (sobota) 13:30 a 15:15 Deň detí s Ozbrojenými silami SR, Letisko Spišská Nová Ves

07.06.2019 (piatok) 20:30 Noc s Metodějem, Sadská výšina, Uherské Hradiště (CZ)

08.06.2019 (sobota) 20:00 Hrežďovský Guláš Fest, areál kultúrneho domu, Malé Chlievany, Bánovce nad Bebravou

12.06.2019 (streda) 17:00 V4 FourFeast, Rimavská Sobota

15.06.2019 (sobota) 11:00 Meta-Gas, Ranč na Striebornom jazere, Galanta

22.06.2019 (sobota) 14:45 festival "Na plný dych", Moravské Lieskové

22.06.2019 (sobota) 20:00 Mezinárodní svatojánský folklorní festival, Bystřice nad Olši (CZ)

23.06.2019 (nedeľa) 17:00 12.ročník Kopaničiarskych hodov, Zákopčie

29.06.2019 (sobota) 16:30 otvorenie Kultúrneho leta, Šalianska pláž, Šaľa

29.06.2019 (sobota) 21:00 Festival Drienok

06.07.2019 (sobota) 17:00 Valaská Belá

13.07.2019 (sobota) 14:00 EURÓPSKE ĽUDOVÉ REMESLO - EĽRO, Javisko na Hlavnom námestí pri radnici, Kežmarok

20.07.2019 (sobota) VIP Trstená

20.07.2019 (sobota) 22:30 Oslavy zvrchovanosti SR, Rínok sv. Michala, Stará Bystrica

25.07.2019 (štvrtok) 21:00 Festival Leto v parku, Kasárne/Kulturpark, Kukučínova 2, Košice

26.07.2019 (piatok) 19:30 Pivný festival, Jazdecký areál, Prešov

27.07.2019 (sobota) 19:00  Folklórne slávnosti Pod Kráľovou hoľou, Liptovská Teplička

28.07.2019 (nedeľa) 20:00 Šenkvické hody 2019, Šenkvice

03.08.2019 (sobota) 18:00 ihrisko, Mníšek nad Popradom

04.08.-16.08.2019 Celokapelná dovolenka

17.08.2019 (sobota) 22:00 Slavnosti Tří kápí, Podzámecká niva, Třebíč (CZ)

18.08.2019 (nedeľa) 17:00 Hradné slávnosti, Hrad Kamenica, Kamenica pri Sabinove

22.08.2019 (štvrtok) 20:30 Bardejovský jarmok, Bardejov

23.08.2019 (piatok) 19:00 Hodové dni, Čachtice

23.08.2019 (piatok) 22:00 Bartolomejský jarmok, Ilava

24.08.2019 (sobota) 19:00 Jasenické nôtenie, amfiteáter, Jasenica

25.08.2019 (nedeľa) 20:00 Festiwal Kultur Pogranicza, Tylicz (PL)

31.08.2019 (sobota) 21:00 Dni obce, futbalové ihrisko, Cabaj-Čápor

06.09.2019 (piatok) VIP, Prešov

07.09.2019 (sobota) 16:00 Festival Pri trenčianskej bráne, Trenčín

09.09.2019 (pondelok) VIP, Hotel Sitno, Vyhne

13.09.2019 (piatok) 20:00 Vinobraní, areál za Sokolovnou, Velké Pavlovice (CZ)

14.09.2019 (sobota) 15:30 Laškrounská kopa, nám. J. M. Marků, Lanškroun (CZ)

14.09.2019 (sobota) 18:30 Přívratské vinobraní, Přívrat (CZ)

15.09.2019 (nedeľa) 15:15 Vinobranie, Pezinok

20.09.2019 (piatok) 18:00 Námestie centrum, Snina

21.09.2019 (sobota) 17:00 Oddychová zóna, Klenovec

28.09.2019 (sobota) 22:00 Plauen (D)

29.09.2019 (nedeľa) 17:00 Dúbravské hody, pódium pred Domom kultúry v Dúbravke, Bratislava

04.10.2019 (piatok) 19:00 Vranovský jarmok, pódium pred Domom kultúry, Vranov nad Topľou

05.10.2019 (sobota) 17:00 25. Mošovský jarmok, Mošovce

14.10.2019 (pondelok) 6:00-8:30 Teleráno - TV Markíza

23.10.2019 (streda) 19:00 Hrdza - 20 rokov na scéne, DK Zrdkadlový háj, Bratislava

6.11.2019 (streda) 19:00 Hrdza ako hosť na koncerte Štefan Štec & Fajta, Historická radnica, Hlavná 59, Košice

7.11.2019 (štvrtok) 21:00 Beánia Katolíckej univerzity, Kultúrny Dom A. Hlinku - Veľká Dvorana, Ružomberok

15.11.2019 (piatok) 23:00 Imatrikulačný ples FEI 2019, Jedlíkova 7, Košice

16.11.2019 (sobota) 19:00 Hrdza ako hosť na koncerte Štefan Štec & Fajta, Kino Scala, Prešov

21.11.2019 (štvrtok) 20:00 Hrdza - 20 rokov na scéne, Stromoradie, Prešov

29.11.2019 (piatok) 20:00 Hrdza - 20 rokov na scéne, Kasárne/Kulturpark, Košice

07.12.2019 (sobota) 17:00 Mikulášsky jarmok, Púchov

12.12.2019 (štvrtok) 17:00 koncert, Slovenská národná knižnica, Martin

12.12.2019 (štvrtok) 20:00 VIP - firemka, Hotel Chopok

14.12.2019 (sobota) 18:00 VIP - firemka, PKO Nitra

14.12.2019 (sobota) 21:00 VIP - firemka, Agrokomplex Nitra

18.12.2019 (streda) VIP - firemka, Oravský háj

20.12.2019 (piatok) 19:00 charitatívny večer Folkové vianoce, Synagóga, Brezno

21.12.2019 (sobota) 16:00 Bojnicky Kračún, Hurbanovo námestie, Bojnice

21.12.2019 (sobota) 20:00 koncert, Panský pivovar, Bojnice

27.12.2019 (piatok) 19:00 koncert kapely Hrdza ako hosť programu Janko Kulich & Kolegium: 7. Narodeniny, MsKC Žiar nad Hronom

04.01.2018 (štvrtok) VIP, Bardejovské kúpele

20.01.2018 (sobota) 20:30 Poľovnícky ples, Areál Dobrej pohody, Šarišské Michaľany

27.01.2018 (sobota) 16:30 Pankuškové fašiangy, lyžiarske stredisko Plejsy, Krompachy

24.02.2018 (sobota) 21:00 Zašová u Valmezu (CZ)

24.03.2018 (sobota) 16:00 Festival Mandloní a vína, Dukelské náměstí, Hustopeče u Brna (CZ)

19.04.2018 (štvrtok) VIP, Poprad

22.04.2018 (nedeľa) 16:30 Svätojurské hody, Svätý Jur

27.04.2018 (piatok) 16:30 OC Mirage, Žilina

06.05.2018 (nedeľa) 18:00 Slávnosti jari v Nestville Parku, Hniezdne

12.05.2018 (sobota) 18:00 areál obecného parku, Stakčín

13.05.2018 (nedeľa) 15:00 Spoznaj Trebišov behom, ul. 1. Decembra, Trebišov

19.05.2018 (sobota) 19:00 Gastronomické slavnosti, Smetanovo nám., Litomyšl (CZ)

26.05.2018 (sobota) 13:00 Řemeslné trhy, Dlaskův statek, čp.12, Dolánky u Turnova (CZ)

27.05.2018 (nedeľa) 16:00 Festival RE:PUBLIKA, Výstaviště Brno (CZ)

01.06.2018 (piatok) 20:00 Staromestské slávnosti, Mariánske nám., Žilina

02.06.2018 (sobota) 20:00 Dni mesta, amfiteáter, Hnúšťa

05.06.2018 (utorok) VIP Smolenický zámok

08.06.2018 (piatok) 20:30 Orava Fest/Strunobranie, futbalové ihrisko, Tvrdošín

09.06.2018 (sobota) 16:30 Fačkovské sedlo pri Salaši Kľak

09.06.2018 (sobota) 20:00 Hradné slávnosti, Levice

11.06.2018 (pondelok) VIP Bratislava

16.06.2018 (sobota) 22:00 64. Slávnosti kultúry Rusínov-Ukrajincov Slovenska, amfiteáter, Svidník

23.06.2018 (sobota) Festival Divné veci, Stará Turá

29.06.2018 (sobota) 18:00 Dni obce, Staškov

30.06.2018 (sobota) 16:00 Podhradie, Lehota pod Vtáčnikom

30.06.2018 (sobota) VIP Piešťanský pivovar

01.07.2018 (nedeľa) 18:00 Dni obce, Zaškov

07.07.2018 (sobota) 21:00 Baník Summer Fest, futbalový štadión, Hôrka

08.07.2018 (nedeľa) 18:00 Dni obce, Rabčice

14.07.2018 (sobota) 19:30 Letné slávnosti rudnianskej a belianskej doliny, areál ZŠ, Nitrianske Rudno

19.07.2018 (štvrtok) 19:30 Hlavný stage, Cibula fest, Holič

20.07.2018 (piatok) 19:00 Dolnoliptovské folklórne slávnosti pod Chočom, amfiteáter, Lúčky

21.07.2018 (sobota) ZRUŠENÉ Trenčiansky hrad

21.07.2018 (sobota) ZRUŠENÉ 00:15 Gavlovičovo Pruské, Pruské

28.07.2018 (sobota) 15:15 Dni obce, futbalové ihrisko, Nemecká

28.07.2018 (sobota) 21:00 Goralský gastrodeň, Námestie M.Bernáta, Oščadnica

29.07.2018 (nedeľa) 17:00 Futbalové ihrisko, Deň obce Hankovce (pri Humennom)

04.08.2018 (sobota) 17:00 XX. Revúcke halušky, Liptovské Revúce

10.08.2018 (piatok) 19:30 Rockfest, kemp, Nitrianske Rudno

11.08.2018 (sobota) 13:30 Guláš fest, ZŠ, Pruské

11.08.2018 (sobota) 20:30 amfiteáter, Červenica pri Sabinove

12.08.2018 (nedeľa) 19:30 Kultúrno spoločenské centrum, Kolkáreň, Podbrezová

18.08.2018 (sobota) 17:00 Vrútocky kotlík, za bývalým Gymnáziom J.C.Hronského, Vrútky

19.08.2018 (nedeľa) 18:00 Dožinkové slávnosti, Lednica

31.08.2018 (piatok) 16:40 Festival Lodenica, Piešťany

01.09.2018 (sobota) 18:00 Festival na zámku, Zvolenský zámok

01.09.2018 (sobota) 21:00 Vidiná

08.09.2018 (sobota) 19:00 altánok pred drevenou kolibou, Klin

09.09.2018 (nedeľa) 17:00 Šarišské hradné slávnosti, Šarišský hrad

12.09.2018 (streda) 17:00 VIP, Banská Bystrica

15.09.2018 (sobota) 19:30 Kremnica

22.09.2018 (sobota) 17:00 MňamFest, Bánovce nad Bebravou

22.09.2018 (sobota) 22:00 Festrock - Vysoká nad Kysucou

27.09.2018 (štvrtok) 18:00 Talkshow s hosťami festivalu Prešov číta rád, historická budova DJZ, Prešov

28.09.2018 (piatok) 20:30 Oktoberfest, Velodrom, Prešov

08.11.2018 (štvrtok) VIP Bratislava

07.12.2018(piatok) 22:00 Crazy bar, Humenné

08.12.2018(sobota) 18:00 Mikulášsky večer, Námestie, Ľubochňa

14.12.2018(piatok) 22:00 VIP Košice

22.12.2018(sobota) 17:30 Vánoční trhy, pěší zóna u gymnázia, Břeclav

04.2.2017 (sobota) 23:30 20. benefičný ples folk. súboru Rozmarija, Prešov

22.2.2017 (streda) 22:30 STU - Beánia, Bratislava

31.3.2017 (piatok) 20:00 Hrdza ako hosť v programe MUSIC á la cARTe, Štúdio L+S, Bratislava

22.4.2017 (sobota) 20:00 Moravská Třebová (CZ)

30.4.2017 (nedeľa) 21:00 Májový kultúrny festival, Námestie SNP, Partizánske

07.5.2017 (sobota) 17:30 Švejkové pivné dni, Humenné

13.5.2017 (sobota) VIP - Nestville

27.5.2017 (sobota) 17:30 Scéna na Ptačích dolech, ul. Rooseveltova, Teplice (CZ)

28.5.2017 (nedeľa) 16:00 Leto pri Gejzíre, Herľany

31.5.2017 (streda) VIP - Vyhne

03.6.2017 (sobota) 15:00 Tri studničky, Domaniža

06.6.2017 (utorok) 21:00 Pódium na Mírovem náměstí, Ústí nad Orlicí (CZ)

09.6.2017 (piatok) 20:00 Medzinárodná balónová fiesta, pred Auparkom, Košice

10.6.2017 (sobota) 20:00 Dni obce Malá Ida

13.6.2017 (utorok) 17:00 VIP - Bratislava

16.6.2017 (piatok) 21:30 49. roč. Šarišských slávnosti piesni a tancov, amfiteáter, Raslavice

17.6.2017 (sobota) 14:00 Festival Legendy, areál letiska, Prievidza

17.6.2017 (sobota) 20:00 Jamník

18.6.2017 (nedeľa) 16:00 Zamagurské folklórne slávnosti, amfiteáter, Kúpele Smerdžonka Červený Kláštor

23.6.2017 (piatok) 21:00 Nová Bystrica

24.6.2017 (sobota) 16:00 Nestville Open Fest, Hniezdne

30.6.2017 (piatok) 19:00 Potykajme si s Poľskom, Hlavné námestie, Bratislava

01.7.2017 (sobota) 19:30 Dolná Lehota, okres Brezno

07.7.2017 (piatok) 20:00 Rejdová

08.7.2017 (sobota) 11:35 a 12:15 Lesnícky skanzen, amfiteáter, Vydrovská dolina pri Čiernom Balogu

08.7.2017 (sobota) 19:15 Festival na Pomezí, Dolní Lomná pri Jablunkove (CZ)

09.7.2017 (nedeľa) 17:00 Ulič

14.7.2017 ZRUŠENÉ Štiavnický kotlík, Sučany na jazere Ontário pri Martine

16.7.2017 (nedeľa) 13:00 Pred obecným úradom, Gánovce

21.7.2017 (piatok) 20:00 Stodola v Podzámčí, Borovany (CZ)

22.7.2017 (sobota) 18:10 Veľká scéna, Countryfest Bohunice, Jaslovské Bohunice

05.8.2017 (sobota) 20:00 Bátovsky jarmok, Bátovciach okr. Levice

11.8.2017 (piatok) 19:00 pred Domom kultúry Javorina, Stará Turá

12.8.2017 (sobota) 18:00 Amfiteáter, Kapušany

12.8.2017 (sobota) 22:00 Športový deň, Kamienka (okr. Humenné)

19.8.2017 (sobota) 18:00 800. výročie obce, Spišské Tomášovce

19.8.2017 (sobota) 20:30 Hrhovske čuda, amfiteáter, Spišský Hrhov

20.8.2017 (nedeľa) 17:30 Helenské hodové slávnosti, areál det.ihriska pod kaplnkou, MČ Rozkvet, Považská Bystrica

25.8.2017 (piatok) 19:00 Centrum, Sídlisko III, Prešov

26.8.2017 (sobota) 20:00 Stredoveké Bomburové slávnosti, Mestský park, nám. gen. M. R. Štefánika, Brezno

02.9.2017 (sobota) 20:00 Vinobranie 2017, Rybník, okres Levice

07.9.2017 (štvrtok) VIP, Ekonomické fórum, Krynica (PL)

08.9.2017 (piatok) 22:30 Salamandrové dni, Nám. sv. Trojice, Banská Štiavnica

09.9.2017 (sobota) 17:00 680.výročie 1. pís. zmienky, areál kult. domu obce Ľubovec

12.9.2017 (utorok) 18:00 Koncert rodákov, amfiteáter, Prešov

16.9.2017 (sobota) 17:00 Modranské vinobranie, Hlavné pódium (Štúrova ul.), Modra

16.9.2017 (sobota) 20:00 Novosadská brázda, Nové Sady pri Nitre

21.9.2017 (štvrtok) VIP - Belá

22.9.2017 (piatok) 18:30 jarmok, Sobrance

23.9.2017 (sobota) 19:00 VIP - Hurbanovo

26.9.2017 (utorok) 18:30 FVT fest, FVT, Štúrova 31, Prešov

29.9.2017 (piatok) VIP - Lednice

30.9.2017 (sobota) 17:30 Michalské hodové slávnosti, Lednické Rovne

30.9.2017 (sobota) 21:00 Drotárske hodové slávnosti, Veľké Rovné

24.10.2017 (utorok) 18:00 jedinečný klubový koncert, Viola, Prešov

08.11.2017 (streda) 17:00 verejná nahrávka zábavníka Úsmevník, rozhlas Košice

16.11.2017 (štvrtok) VIP - Košice

18.11.2017 (sobota) 16:00 Úsmevník, Rádio Regina (všetky 3 okruhy)

19.11.2017 (nedeľa) 16:00 XXV Spotkanie z Kulturą Łemkowską, Teater, Gorzów Wielkopolski (PL)

25.11.2017 (sobota) VIP - Tatranska Lomnica

16.12.2017 (sobota) 17:00 Vianočné trhy, park na Nám. gen. Štefánika, Stará Ľubovňa

Hrdza

 

Členovia:

Slavomír Gibarti – spev, gitary, koncovka

Susanna Jara alebo Lucia Gibarti – spev

Dominik Maniak alebo Ľubo Šamo– husle, vokál

Matej Palidrab – akordeón, vokál

Pavol Boleš – basgitara, vokál

Marek Szarvaš – bicie, perkusie

Občasný hosť:

Mykhaylo Zakhariya – cimbal

Obchod

Neskrotený

Hrdza, 7.12.2018

CD + MP3 (320kbps) + PDF booklet

€ 12,00

Ukážky z albumu
1. Veru mi je dobre
2. Spivaj, ptašku
3. Neskrotený
4. Košieľočka
5. Z Dublinu
6. Štefan
7. Keď ja umriem
8. Divčata
9. Hit
10. Čertovská
11. Zábava
12. Pieseň
13. Šaman
BONUS
14. Žehnaj dieťa

Hrdzavá Osemnástka

Výber 18 piesní, Hrdza, 30.3.2016

CD + MP3 (320kbps) + PDF booklet

€ 12,00

1. Priateľ
2. Taká sa mi páči (ESC 2010)
3. Na horách býva
4. Pod božími oknami
5. Holubička (feat. Rosa)
6. Pôjdem ja robiť
7. Chodila dievčina (feat. Ivan Tásler)
8. Červené vínečko
9. Vrchárka
10. Prytuľ, ciluj, ľubuj ňa
11. Zbojnícka
12. Dumy
13. U koso de odak
14. Mamko moja
15. A tam hore dve jablone
16. Mám ja orech
17. Keď som išiel
18. Bačovská

Muzička

Hrdza, 2002, reedícia 2010

CD + MP3 (320kbps) + PDF booklet

€ 8,00

1. Vrchárka
2. Húlaka libida
3. A na medzi čerešeňka
4. Hrajže mi, muzička
5. Ja, dievča, mám ťa rád
6. Mám ja orech
7. Chodia kone
8. Alchýmia
9. Lietanie
10. Nesmelý
11. Dumy
12. Nanana
13. Súžený

VYPREDANÉ

Hajnajnanyja

Universal Music, 2009

1. Abože mi hrajte (intro)
2. Taká sa mi páči
3. Dunaj
4. Stískaj, bozkaj, miluj ma
5. Chodila dievčina
6. Chvastúňska
7. Holubička
8. Tancom sa opájam
9. Rozmarín
10. Jedno leto
11. V šírom poli hruška
12. Priateľ
13. Bačovská
+ bonusy:
14. Keď som išiel
15. A tam hore dve jablone (remixed by The NET)

VYPREDANÉ

Pod božími oknami

Universal Music, 2006

1. Ráno
2. Pod božími oknami
3. Na horách býva
4. A tam hore dve jablone
5. Ket ja na Toriśe noški umivala
6. Červené vínečko
7. A poňižej Keľemeśa, Kolčova
8. U koso de odak
9. Brigitte
10. Povedzže mi, mamo
11. Jarná
12. Pôjdem ja robiť do Ameriky
13. Mamko moja
14. Zbojnícka
15. A zase doma
+ bonusy:
16. A tam hore dve jablone (remixed by the Ullanbatar Crew)
17. Na horách býva (remixed by The NET)

VYPREDANÉ

V prípade záujmu o CD nás kontaktujte e-mailom.

Pošlite nám správu na adresu hrdza.sk@gmail.com a dohodneme s Vami predaj CD, o ktoré máte záujem.

Dodacia doba na Slovensku:

Do 7 dní od potvrdenia objednávky pri dobierke, resp. do 7 dní od prijatia platby pri bankovom prevode alebo službe PayPal.

Doručenie vašej objednávky urýchlite, ak si dáte zaslať objednané tituly do firmy, kde sa cez deň nachádzate, nakoľko Slovenská pošta doručuje v dopoludňajších hodinách.

Prevodom na účet:

Objednávku Vám potvrdíme emailom, v ktorom budú uvedené aj podklady pre vykonanie úhrady. Platbu je potrebné uhradiť do 2 dní. O jej prijatí Vás budeme informovať emailom a titul Vám zašleme Slovenskou poštou doporučene, najneskôr do 7 dní od prijatia platby.

Dobierkou:

Objednávku Vám potvrdíme emailom. Tituly odosielame doporučene Slovenskou poštou do 7 dní od potvrdenia objednávky a platíte až pri ich preberaní.

Kontakt

Booking & Management:

Slavomír Gibarti

gibarti@gibarti.sk

+421 907 555 150

Korešpondenčná adresa:

HRDZA
Pavlovičovo nám. 6
080 01 Prešov

Booking - Česká Republika:

Helena Vyvozilová

helena.vyvozilova@gmail.com

+420 725 610 230

Na stiahnutie:

Stageplan

Promo Photo

Fakturačné údaje:

HRDZA, s.r.o.
Pavlovičovo námestie 3857/6
080 01 Prešov

IČO: 52590861
DIČ: 2121083822

Firma zapísaná v registri Okresného súdu Prešov,
oddiel: Sro, vložka číslo: 38919/P

Bankové spojenie:

Názov účtu: HRDZA, s.r.o.
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
IBAN: SK1611110000001584861000
BIC/SWIFT: UNCRSKBX

Podpora

Darujte nám 2% z daní

Milí fanúšikovia,
v tomto roku nie sme prijímateľom 2% z vašej dane z príjmu, takže nám ani nemôžete darovať 2% prostredníctvom tohto mechanizmu. Ďakujeme

Podporte skupinu Hrdza

Ak by ste chceli podporiť naše aktivity, tu nájdete všetky potrebné údaje:

If you would like to support our activities, find the details here:

Názov účtu/Account holder: Hrdza
Bank name: UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
IBAN: SK3511110000001014580004
BIC/SWIFT: UNCRSKBX
POZNÁMKA/REMARK: DAR